Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 березня, 07:55:45

"Квиток до успіху" пропонували чернігівцям та гостям міста на автовокзалі

22.04.2017   11:44

20 квітня на чернігівському автовокзалі всім бажаючим безкоштовно давали «квитки».

Таку незвичну акцію організували фахівці Чернігівського міського центру зайнятості для містян та гостей обласного центру. Щоправда, пропонували людям не подорож, а… роботу, адже виїзна акція служби зайнятості називалася «Квиток до успіху».

Не відриваючись від повсякденних справ, громадяни мали змогу ознайомитися з послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями. За інформацією Чернігівського МЦЗ, найбільше місту потрібні фахівці робітничих професій, а саме: водії, електрогазозварювальники, електромонтери, продавці, слюсарі, токарі та швачки.

Було з чого вибрати й інженерам. Пропонувалися вакансії для інженерів різних напрямів: енергетик, конструктор, електронік, будівельник, проектувальник тощо. Чекала робота й на бажаючих служити Вітчизні в Прикордонній службі та Національній поліції. Серед рідкісних вакансій: асфальтобетонник, виготовлювач декоративних елементів меблів, метролог, звукооператор, організатор ритуалу, провізор, спортивний тренер-викладач.

Заробітна плата від мінімальної до 7000 грн. Отже, було що вибрати і людям без кваліфікації, і дипломованим спеціалістам.
Крім того, бажаючі отримали консультації фахівців з питань реєстрації в службі зайнятості, працевлаштування за межами області, можливості професійного навчання за направленням служби зайнятості.

Нещодавно подібні заходи провели Прилуцький МРЦЗ на місцевому автовокзалі та Ніжинський МРЦЗ на залізничному вокзалі.


Валентина Федусь, відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини