Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 00:06:45

"Чернігівгаз" організував спецвишкіл для бригад служби "104"

21.04.2017   15:12Агенцiя

20 квітня на навчально-тренувальному полігоні ПАТ «Чернігівгаз» провело змагання з ліквідації надзвичайної ситуації.

В ході змагань бригади аварійної служби газу відпрацювали взаємодію під час локалізації пожежі на газифікованому об`єкті та надання першої медичної допомоги постраждалій особі.

За легендою навчань, на газифікованому об`єкті трапилась пожежа. Випадковий перехожий зазнав поранень – переламав гомілку. За лічені хвилини на місце події прибула аварійна бригада. Газовики ліквідували пожежу та надали долікарську допомогу постраждалому – провели огляд, знеболили місце переламу, наклали шину та транспортували до машини швидкої допомоги.

В газовій компанії періодична перевірка знань та оперативності роботи спеціалістів, в тому числі їх медична підготовка, проводиться раз на рік. Однак, володіти лише теоретичними знаннями – недостатньо. Саме тому «Чернігівгаз» проводить практичні тренування під час яких фахівці можуть відпрацювати свої навики та застосувати знання на практиці.

«Фахівці аварійної служби повинні бути готовими до різних ситуацій. І саме такі змагання дають змогу показати свої вміння на практиці. Коли трапляється надзвичайна ситуація пов`язана з газом, то аварійна служба «104» опиняється на місці події однією з перших, і дії фахівців мають бути безпомилковими. При цьому, фахівцям потрібно оперативно перекрити газопостачання, щоб не допустити вибуху й руйнувань, та разом з тим, врятувати постраждалих – у разі потреби евакуювати, надати першу допомогу», - розповідає начальник аварійно-диспетчерської служби «Чернігівгазу» Євген Денисенко.

Захід був приурочений відзначенню всесвітнього Дня охорони праці. З огляду на те, що технічному персоналу «Чернігівгазу» доводиться постійно працювати в умовах підвищеної небезпеки, компанія приділяє значну увагу популяризації даної теми.

«За нинішніх умов, коли Україна заявила про свій намір приєднатися до Європейського Союзу, кожен роботодавець зобов`язаний тримати курс на впровадження європейських систем та методик управління охороною праці. Тому «Чернігівгаз» робить все можливе, аби створити належні умови праці співробітникам. Адже якими б вагомими не були виробничі результати, вони не можуть компенсувати людині втраченого здоров'я, а тим більш життя», - підкреслила голова правління «Чернігівгазу» Алла Ярова.

Окрім контролю за дотриманням правил безпеки на робочому місці, підприємство фінансує низку програм, спрямованих на попередження виробничого травматизму та покращення умов праці газовиків. Так, в 2016 році на їх реалізацію було витрачено понад 1,5 млн грн. Найбільші статті витрат – це придбання спецодягу, спецвзуття і засобів індивідуального захисту - майже 1 млн грн., проведення медичних оглядів – 66,5 тис грн., а також цільові навчання з охорони праці – 36 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини