Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 13:42:29

Щодо спалаху гострої кишкової інфекції в м.Чернігів

21.04.2017   09:51Агенцiя

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє про спалах гострої кишкової інфекції серед дітей загально освітньої школи І-ІІІ ступенів №35 в м.Чернігів.

Станом на 19.04.2017 року за медичною допомогою до Чернігівської міської дитячої поліклініки №1 звернулося 17 дітей; які навчаються в загально освітній школі І-ІІІ ступенів №35 м.Чернігів, перебіг захворювання: у 15 дітей - середнього ступеню тяжкості, у 2 дітей - легкого ступеню тяжкості.

Діти не госпіталізовані, лікуються амбулаторно.

Фахівцями Державної установи «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» проводяться протиепідемічні заходи.

Ситуація з цього питання знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини