Виконком Чернігівської міської ради збільшив кількість працівників КП "Зеленбуд"
Основні роботи по підвищенню естетичної привабливості міста здійснює КП «Зеленбуд» Чернігівської міської ради.
Загальна площа об'єктів благоустрою, що обслуговуються підприємством, складає 690,3 га. Серед них: 677,5 га зелених зон; 11,3 га доріжок в парках та скверах; 0,5 га сходів; 0,9 га квітників; 33,3 тис. шт. дерев; 9,4 тис. шт. кущів та 10,4 тис. погонних метрів живоплоту.
Комунальне підприємство "Зеленбуд"при виконанні робіт з озеленення міської території застосовує комплексний підхід і нові технології. Так, минулого року на бульварі по пр. Миру були здійснені не тільки роботи з улаштування нових газонів, висадки дерев та кущів, а й уперше в Чернігові споруджена автоматизована система поливальних водопроводів (так званий «електрополив»). В подальшому цю технологію, яка покращує догляд за рослинами і, у підсумку, скорочує інші витрати, підприємство поширюватиме й на інші сквери Чернігова.
З огляду на розширення обсягів та видів робіт КП "Зеленбуд" виконком на своєму засіданні сьогодні, 20 квітня, прийняв рішення щодо збільшення граничної чисельності працівників, які відносяться до категорії робітничих професій. Про необхідність збільшення кількості працівників інформував начальник КП «Зеленбуд» Роман Старіков.
Члени виконкому підтримали думку, що збереженням міста зеленим і квітучим мають займатися тільки фахівці та чітко дотримуватися природних і технологічних процесів озеленення.
За цим рішенням гранична чисельність працівників КП «Зеленбуд» збільшується з наявної 139,5 осіб ще на 26 штатних одиниць, серед яких переважно озеленювачі та 2 трактористи.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.