На полігоні "Десна" отримали поранення двоє військових - волонтер
Одному бійцеві відірвало кисть руки.
На полігоні 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що на Чернігівщині, отримали поранення двоє бійців. Про це повідомив волонтер Роман Донік у Facebook.
«У Десні трагедія. Військовослужбовцю на полігоні відірвало кисть руки. Підібрав боєприпас, який не розірвався. Іншому посікло живіт. Легко. Підібрав щось на бісектрисі, де стріляли з ДШК (великокаліберний кулемет – ред.). Самі поранені кажуть, що куля. Можливо МДЗ (куля запальна миттєвої дії – ред.)», - зазначив волонтер.
http://tyzhden.ua/News/190403
Останні новини Чернігівщини
Ангеліна Шепель — п’ята на чемпіонаті світу U20 зі штовхання ядра 10:35
Вітаємо вихованку ОДЮСШ з олімпійських видів Чернігівської обласної ради Ангеліну Шепель із п’ятим місцем на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів U20, який відбувся у місті Юджин, штат Орегон, США.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 18 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
На Чернігівщині працює державна бюджетна програма «Гуманітарне розмінування» 09:42
Метою програми є відновлення безпечного використання земель сільськогосподарського призначення шляхом фінансування гуманітарного розмінування та повернення земель до безпечного господарського використання.
Дізнатися про потреби Чернігівщини та поділитися реалізованим: в області працює команда ЮНІСЕФ 09:11
Нові виклики регіону та плани ЮНІСЕФ щодо підтримки Чернігівщини обговорили днями під час візиту представників організації в область.
13 серпня: цей день в Україні і світі 08:29
День 1631 Російська агресія - Day 1631 Russian aggression