Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 червня, 08:31:43

У Чернігові стартував прийом проектів Громадського бюджету

19.04.2017   08:17

З 15 квітня в Чернігові розпочався прийом пропозицій (проектів) Громадського бюджету (Бюджету участі) на наступний бюджетний рік.

Звертаємо увагу всіх авторів проектів, які подаватимуть заявки з пропозиціями, що цього року змінено бланк-заяву для участі у проекті Бюджету участі.

Затверджена нова форма БЛАНКУ-ЗАЯВИ для подачі проекту

Громадський бюджет реалізується в нашому місті третій рік поспіль і має на меті залучення чернігівців  до розподілу частини коштів міського бюджету. Окрім того, його впровадження дозволяє розширити діалог влади і громади, максимально враховувати думку жителів міста у частині формування міського бюджету.

Як і минулого року, прийом проектних пропозицій від жителів міста здійснюватиметься відділом звернень громадян міської ради (вул. Шевченка, 9).

6 квітня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради були схвалені запропоновані профільною робочою групою зміни до Положення про Бюджет участі (Громадський бюджет).

А саме:
- поняття «капітальні видатки» та «поточні видатки» замінено на відповідні поняття «великі проекти» та  «малі проекти», з метою полегшення для авторів проектів складання кошторису пропозицій;
- встановлено граничні обсяги розмірів коштів: для малих проектів – розміром до 300 тис грн (включно), для великих проектів – розміром від 300 тис грн до 1500 тис грн (включно);
- встановлено розподіл коштів від загальної запланованої суми в розмірі 75% на 25% між великими та малими проектами;
- передбачена можливість для коштів, які не було використано в частині великих проектів, бути доданими до суми коштів, передбачених на реалізацію пропозицій у частині малих проектів;
- збільшено термін для можливості внесення будь-яких змін до поданих проектів та термін для авторів, які вирішили відмовитися від участі у програмі - з 7 до 14 днів;
- виключена можливість самостійного роздрукування бюлетеня для голосування з сайту міської ради.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06

23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини