Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 15:41:42

Чергову схему ухилення від оподаткування викрили аудитори фіскальної служби

19.04.2017   08:10Агенцiя

Порушення виявили під час проведення документальної перевірки. Підприємство «Ш», яке перевіряли співробітники ГУ ДФС в області, здійснювало реалізацію готової продукції підприємству «М».

Розрахунки за реалізовану готову продукцію проводились у безготівковій формі.

Проте, при отриманні грошових коштів на банківський рахунок підприємства «Ш», не в повному обсязі визначались податкові зобов’язання з ПДВ. Суми ПДВ, що підлягали нарахуванню та сплаті до бюджету, підприємство «Ш» використовувало на власний розсуд у межах провадження господарської діяльності.

Співробітники управління аудиту викрили незаконну схему та визначили податкові зобов’язання, що підлягали сплаті до бюджету виходячи із обсягів грошових коштів, що надійшли на розрахунковий рахунок. Підприємству «Ш» було донараховано ПДВ на загальну суму 1,2 млн. гривень.

Платником податків визнано правомірність проведення донарахувань та в повному обсязі сплачено до бюджету донараховані суми.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.