Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 17:49:32

Інспектори праці виявили заборгованість підприємств своїм працівникам більше 20,5 мільйона гривень

19.05.2012   08:34Агенцiя

Державні інспектори праці в ході перевірок суб'єктів господарювання Чернігівщини виявили заборгованість із виплати заробітної плати в розмірі 20550,8 тисяч гривень. Про це повідомив заступник начальника Територіальної державної інспекції з питань праці у Чернігівській області Олександр Загорнов.

"За січень-квітень місяці поточного року державними інспекторами праці проведено 51 перевірку додержання законодавства про працю на 50 підприємствах (в установах, організаціях) області, на яких, в супереч статті 115 Кодексу законів про працю України, порушуються строки виплати заробітної плати найманим працівникам", - йдеться у повідомленні.

Згідно оприлюдненої інформації, відносно 34 керівників підприємств, де виявлено заборгованість із виплати заробітної плати державними інспекторами праці складено та направлено для розгляду до місцевих судів 34 протоколи за частиною 1 статті 41 Кодексу законів про адміністративні правопорушення. По направленим 27 протоколам судами винесено рішення про накладення штрафів у розмірі 14290 грн.

Також, за невиконання вимог приписів щодо усунення порушень трудового законодавства державними інспекторами праці винесено 3 постанови за статтею 188-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими на порушників трудового законодавства накладено штрафів у розмірі 2550 грн.

Територіальною державною інспекцією з питань праці у Чернігівській області за результатами перевірок підприємств-боржників, де заборгованість із виплати заробітної плати перевищувала один місяць, направлено до органів прокуратури 21 матеріал з ознаками злочину, передбаченого статтею 175 Кримінального кодексу України (невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат). За направленими для розгляду матеріалами прокуратурою порушено 1 кримінальну справу.

Проведення перевірок додержання законодавства про працю на суб'єктах господарювання області, на яких існує заборгованість із виплати заробітної плати працівникам, буде продовжена.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини