Начальник поліції Чернігівщини Едуард Альохін розповів журналістам про розслідування факту резонансного побиття школярки
В ході прес-конференції начальник Головного управління Нацполіції наголосив на обов’язковому дотриманні принципу невідворотності покарання до всіх учасників інциденту.

На початку прес-конференції начальник ГУНП в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін розповів журналістам, що поліція встановила особи всіх 32 учасників інциденту з побиття 15-річної місцевої школярки, скоєного її ровесниками на вулиці обласного центру.
Мова йде не тільки про осіб, які безпосередньо били дівчину, а й тих, хто знімав це на відео та не припинив знущання.
Едуард Альохін нагадав представникам мас-медіа, що слідчим відділом Чернігівського відділу поліції проводиться розслідування за фактами спричинення тілесних ушкоджень 15-річній чернігівській школярці. Відео, викладене в соцмережах, викликало неабиякий суспільний резонанс як в Чернігові, так і на рівні держави.
Наразі дівчинка знаходиться на лікуванні. Попереду — проведення судово-медичної експертизи та визначення ступеню тяжкості нанесених їй тілесних ушкоджень.
Проводяться необхідні слідчі дії, призначено ряд експертиз в рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене групою осіб) - карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.
Едуард Альохін наголосив: «Я прихильник того, щоб принцип невідворотності покарання був приведений у дію і спрацював тут на сто відсотків. Можу гарантувати від себе особисто та від підрозділів, які займаються розслідуванням, що всі винні особи будуть притягнені до відповідальності. Маю на увазі не тільки безпосередніх учасників подій, а й посадовців, бездіяльність яких багато в чому сприяла, як мінімум тому, що сталося в цій ситуації».
Поліція приділятиме району, де стався інцидент, посилену увагу через концентрацію тут підліткової молоді.
Едуард Альохін також підкреслив роль батьків, педагогів та посадовців освітньої системи у недопущенні подібних випадків.
«Суворе покарання винних стане добрим уроком для всіх інших і не допустить такої ситуації в майбутньому, адже вона сталася через низький рівень виховання, освіти та контролю за дітьми з боку всіх інституцій, на кого ці обов’язки покладені», - зауважив керівник поліції Чернігівщини.
Також головний поліцейський області подякував журналістам за привернення уваги суспільства до цієї проблеми.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.