Під час пожежі врятовано 2 громадян
7 квітня о 02:21 до оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку, що у селі Киїнка Чернігівського району.
На місце події прибуло три відділення вогнеборців 1-ої та 2-ої державних пожежно-рятувальних частин м. Чернігова. До їх прибуття сусіди встигли врятувати з небезпечної зони 43-річну господарку будинку та її 39-річного знайомого.
Рятувальники оперативно надали непритомній жінці першу невідкладну медичну допомогу та повернули до життя.
Постраждалих з діагнозом отруєння чадним газом каретою швидкої медичної допомоги доставлено до центральної районної лікарні.
Вогнеборці пожежу о 03:13 локалізували, а о 4:18 - ліквідували й не дали полум'ю розповсюдитись на поруч розташовані будівлі і споруди.
Ймовірно, причиною пожежі послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації нагрівальної печі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття по всій площі будинку.
До ліквідації пожежі залучалось 12 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки.
У ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Призначення нового керівника театру 13:12
Відповідно до Розпорядження Голови Чернігівської обласної ради, Оксана Тунік-Фриз призначена виконуючою обов’язки директора-художнього керівника Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г Шевченка.
Поліцейські Чернігівщини викрили організоване злочинне угруповання «чорних» ріелторів і нотаріусів, які створили схему привласнення квартир померлих самотніх людей 12:40
Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили транснаціональне угруповання махінаторів, які реалізували схему шахрайського заволодіння і перепродажу квартир померлих людей. «Чорні» ріелтори та приватні нотаріуси незаконно заволоділи чотирма квартирами у Чернігові на суму близько 3 мільйона гривень.
Подати заяву на отримання допомоги “Пакунок школяра” можна до 15 листопада 11:50
Пенсійний фонд України вчергове профінансував кошти за державною програмою підтримки родин “Пакунок школяра”.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки травмовано трьох людей: поліція документує наслідки 10:38
Вночі 5 листопада російська армія атакувала безпілотниками мирне населення м. Новгород-Сіверський.