СБУ вилучила боєприпаси, завезені із зони АТО
Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією викрили та затримали мешканця м. Чернігова, який зберігав боєприпаси, завезені із зони проведення антитерористичної операції.
Непрацюючий чернігівець з 2014 року перебував у розшуку за скоєння тяжких злочинів (ч.4 ст. 190, ч.3 ст. 209 ККУ). Переховуючись від правоохоронних органів в одному з дачних масивів, чоловік у лісопосадці обладнав схрон, де зберігав боєприпаси.
Під час проведення слідчих дій зі схрону було вилучено 9 гранат до підствольного гранатомета, патрони до пістолетів ПМ, ТТ та Флобер, а також документи на іншу особу.
За попередньою інформацією вказані засоби ураження чоловік отримав від знайомих, які перебували у зоні проведення антитерористичної операції.
Вилучені боєприпаси направленні для проведення експертиз.
Відкрито кримінальне провадження за ст. 263 Кримінального кодексу України. Затриманого поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Триває досудове слідство.
Прес-група Управління СБ України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.
Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58
У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.