Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 12:30:30

Громадська рада при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області провела заключне засідання

04.04.2017   11:30Агенцiя

Днями, в приміщенні фіскальної служби області відбулось заключне засідання Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області. Про це повідомили у відділі організації роботи відомства.

Традиційно, на порядку денному заключного засідання був звіт про роботу Громадської ради. У своєму виступі голова Громадської ради  Сергій Калашник зауважив, що  Громадська рада свої завдання виконала добре.

«Всього, чого прагнула активна громада Чернігівщини, було досягнуто.  А це відкритість органу до діалогу, порозуміння та тісна співпраця у вирішенні нагальних проблем,  які ставить перед нами сьогодення», - зазначив Сергій Калашник.

У своїх виступах громадськість Чернігівщини дала високу оцінку роботи Головного управління ДФС області.

Дорадчий орган був створений при фіскальній службі області та працював з березня 2015 року. Протягом двох років громадськість області  пліч о пліч працювала з Головним управлінням ДФС у Чернігівській області. Засідання проводились відкрито. У заходах Громадської ради брали участь керівництво фіскального органу області та його структурних підрозділів.

В ході діяльності дорадчого органу піднімались питання наповнення бюджетів усіх рівнів, відшкодування ПДВ, розглядались законопроекти щодо змін податкового законодавства, питання стосовно запобігання і протидії корупції в органах ДФС області тощо.

Пропозиції членів громадської ради щодо удосконалення податкового  законодавства, прийняті більшістю голосів на засіданнях Громадської ради, направлялись до вищих органів влади.

Наразі, триває робота Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

За

За "кришування" продажу домашнього алкоголю судитимуть поліцейського 10:36

Прокурором Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського одного з районного управління поліції, котрий обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України – одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за не вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Змінилася структура управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Змінилася структура управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 10:23

З 1 березня 2022 року замість 8 відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області функціонуватимуть п'ять: Корюківське, Ніжинське, Новгород-Сіверське, Прилуцьке, Чернігівське.

Станом на 21 січня в Україні зафіксовано 18479 нових випадків COVID-19

Станом на 21 січня в Україні зафіксовано 18479 нових випадків COVID-19 10:07

20 156 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 21 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2464 дитини та 429 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:55

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 20 січня по 8:00 21 січня 2022 року

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи 07:54

На Чернігівщині інспектори Держгеокадастру виявили незаконний посів кукурудзи, розрахована шкода державі становить 304,2 тис. грн.