Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 лютого, 06:11:24

Впродовж доби вогнеборці ліквідували 33 пожежі у природних екосистемах

04.04.2017   10:13Агенцiя

271 пожежа у природних екосистемах на загальній площі понад 900 га, ще 25 пожеж у житловому секторі громадян - такі наслідки людської недбалості та відвертого ігнорування вимог пожежної безпеки й природоохоронного законодавства.

Слід зазначити, що не дивлячись на неодноразові застереження рятувальників, спільні рейдові роз'яснювально-профілактичні заходи з екологами та правоохоронцями щодо небезпеки спалювання сміття та сухої рослинності, населення продовжує нехтувати заходами безпеки.

Впродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 33 загоряння в екосистемах на загальній площі 122 га та 5 пожеж у житловому секторі громадян.
   
3 квітня о 10:45 біля села Білики Козелецького району сталась пожежа сухої трави на площі 50 га. Того ж дня о 14:55 виникла пожежа 2-ох господарчих будівель у селі с. Осьмаки Менського району. Вогнем пошкоджено 1 будівлю, ще 1 знищено.
   
Лише завдяки оперативному втручанню рятувальників не допущено розповсюдження вогню на лісові масиві, торфовища, об’єкти державної або приватної власності.
   
У зв’язку з цим, рятувальники Управління ДСНС України у Чернігівській області вкотре звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та проявляти обережність у поводженні з вогнем в приватному житловому секторі, а також при перебуванні у лісових масивах, на відкритих територіях та біля торфовищ. Крім того, наголошуємо, що відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків передбачає адміністративну відповідальність.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00

В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.

 Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я

Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56

Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.

Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53

Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.

Надзвичайні події в області за останню добу 13:31

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.