Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 18:41:21

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

18.05.2012   10:33

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 18 травня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 1 пожежу в житловому секторі.

1. Пожежа в житловому секторі - Щорський район, с. Камка, вул. 8 Березня, 110 - О 17 год. 54 хв. в господарстві Варушило Н.В., 1933 р.н., сталася пожежа в житловому будинку (6х10 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено підлогу на площі 2 кв. м та майно. Ймовірна причина – підпал. Збиток встановлюється. Пожежу ліквідовано до прибуття підрозділів МНС.

Виявлення та знищення ВНП:

17 травня 2012 року о 14 год. 30 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України у Чернігівській області було знищено 6 мінометних мін калібром 82 мм часів Великої Вітчизняної війни, які були виявлені 14 та 17 травня 2012 року на відкритій території біля с. Черняхівка, Ніжинського району.

Повенева обстановка:

На території Ріпкинського району залишаються перелитими повеневими водами р. Дніпро:
– ґрунтова автодорога до с. Кукари, на ділянці 10 м, глибиною до 1,5 м (14 господарств, 17 осіб). Сполучення забезпечується тільки човнами;
– автодорога в с. Новосілки, глибиною до 20 см. В результаті ускладнено транспортне сполучення з вул. Дніпровська, Гадовікова, пров. Зелений (7 господарств, 13 осіб, з них 1 дошкільного віку). Автомобільне сполучення не порушено;
– в смт Радуль вул. Новікова, глибиною до 0,9 м. В результаті порушене транспортне сполучення з вул. Дніпровська, Новікова, пров. Новікова, Паромний, Кірова, Гоголя (33 господарства, 65 осіб, з них 4 шкільного віку). Сполучення забезпечується човнами;
– в смт Радуль вул. Чернігівська, глибиною до 15 см. В результаті ускладнено транспортне сполучення з вул. Чернігівська, Осипенка, Байдукова (9 господарств, 16 осіб, з них 2 шкільного віку). Автомобільне сполучення не порушено.
Залишається перелитою повеневими водами р. Десна ґрунтова дорога до с. Лиса Гора (2 господарства, 3 особи), Коропського району на ділянці близько 150 м, глибиною до 15 см. Можливий проїзд автомобілями підвищеної прохідності.
Об’єкти життєзабезпечення у всіх вище вказаних населених пунктах працюють в сталому режимі. Підтоплених житлових будинків та споруд немає.

Інші повідомлення:

Відновлення функціонування наплавного мосту через р. Десна автодороги Н.-Сіверський-Бирине планується після зниження рівня води.
Станом на 21 год. 00 хв. електропостачання та електрозв’язок в населених пунктах області відновлено у повному обсязі.

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини