Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 18:08:54

Чернгівський міський центр зайнятості відвідала представниця Світового банку

29.03.2017   09:34Агенцiя

28 березня в рамках місії Світового банку щодо надання технічної допомоги з питань ринку праці та навичок Чернігівський МЦЗ відвідали міжнародний консультант Анжела Тейлор та представники ДСЗ (Центрального апарату) Валентина Плачинда та Ігор Подльотін.

«У процесі реформування соціальної сфери служба зайнятості розпочала співпрацю зі Світовим банком. Йдеться насамперед про надання консультативної та технічної допомоги», - повідомив заступник директора Чернігівського ОЦЗ Сергій Роговець.

Під час відвідування центру зайнятості гостям було продемонстровано весь шлях шукача роботи від першої реєстрації до працевлаштування, взаємодію секторів та відділів, яка забезпечує оперативне та ефективне надання послуг як безробітним, так і роботодавцям. Крім того, заступник директора Чернігівського ОЦЗ ознайомив учасників заходу з роботою Єдиної інформаційно-аналітичної системи ДСЗ (ЄІАС(.NET), за допомогою якої послуги клієнтам служби зайнятості надаються в режимі реального часу через швидкісні канали зв’язку, що об’єднують в інтегровану систему всі центри зайнятості України. Гості також дізналися як працюють нові технології підбору кадрів, зокрема банк відеорезюме безробітних, відеопрезентація вакансії тощо. Розповідаючи про новації, Сергій Роговець зазначив, що при підборі претендентів на вакантні робочі місця, служба зайнятості використовує не лише власні ресурси, а й інші джерела, зокрема, сайти пошуку роботи, оголошення в ЗМІ тощо.

Гості мали змогу ознайомитися з роботою Консалтингового центру підтримки підприємницької діяльності. Цього разу бажаючих консультувала представниця Центру розвитку малого та середнього бізнесу громадської організації «Сяйво Сіверщини».

Фахівці служби зайнятості сподіваються, що співпраця зі Світовим банком буде корисною насамперед для їх клієнтів, тобто шукачів роботи та роботодавців.

Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини