Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 17:33:50

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

23.03.2017   09:10Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 22 березня до 8:00 23 березня 2017 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 31 небезпечну подію, а саме: 30 пожеж та 1 випадок виявлення боєприпасів часів Другої світової війни.


Пожежі – 30, з них 6 пожеж в житловому секторі, 1 пожежа на транспорті та 23 випадки загоряння сухої трави на загальній площі 50,0 га.


Виявлення боєприпасів часів Другої світової війни -1:

Біля с. Красне Чернігівського району на відкритій території о 16 год. 40 хв. 22 березня було виявлено артилерійський снаряд калібру 122 мм часів Другої світової війни. Місце виявлення небезпечної знахідки охороняється. Подана заявка на знешкодження до управління ДСНС України у Чернігівській області.


Гідрологічна ситуація:

Протягом минулої доби на р. Дніпро та на р. Десна нижче м. Трубчевська продовжувався розвиток весняної повені.
На р. Снов біля м. Сновськ 20-21 березня спостерігався пік весняної повені з відміткою 193 см над нулем поста. Вода залишається на низьких ділянках заплави.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 22 березня до 20 години 23 березня очікується хмарна погода з проясненнями, вночі дощ, вдень місцями невеликий дощ. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура по області вночі 4-9º тепла, вдень 9-14º тепла.
По Чернігову вночі дощ, вдень без опадів. Температура вночі 6-8º тепла, вдень 12-14º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини