Поліція затримала наркозбувальника
Оперативники управління протидії наркозлочинності вилучили в підозрюваного у збуті особливо небезпечних наркотичних засобів марихуану, амфетамін та гроші, отримані від збуту наркотиків.
До поліції надійшла інформація про причетність жителя Чернігова до незаконного збуту психотропних речовин та особливо небезпечних наркотичних засобів на території м. Чернігова та Чернігівської області.
В рамках здійснення комплексу заходів працівниками управління протидії наркозлочинності та слідчого управління ГУНП в Чернігівській області було задокументовано факт незаконного збуту психотропної речовини амфетаміну мешканцем обласного центру.
Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання підозрюваного у нього вилучено 50 грамів марихуани, 15 грамів амфетаміну та гроші, отримані від збуту наркотиків. Зловмисник затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) - карається позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.