Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 09:00:39

Відбулася спеціальна молодіжна платформа "Ярмарка ідей"

22.03.2017   13:20

У Прилуках в рамках освітньої, комунікаційної кампанії проекту СOMUS відбулася спеціальна молодіжна платформа «Ярмарка ідей».

Учасниками «Ярмарки ідей» стали студенти Київського національного університету будівництва та архітектури та студенти Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І. Я. Франка.

Кураторами молодіжної платформи виступили національний координатор проекту COMUS Валентина Дем’ян, національні експерти проекту кандидат технічних наук, доцент, архітектор-містобудівельник Любов Апостолова-Сосса та український історик, музейник, віце-президент Українського національного комітету Міжнародної ради з питань пам'яток і визначних місць (ICOMOS) Олена Сердюк.

У рамках «Ярмарки ідей» були оглянуті об’єкти, що входять до двох основних проектних ідей, а саме будинок Шкуратова, сквер ім. Т. Г. Шевченка та оглядовий майданчик на річку Удай біля пам’ятника Мономаха.

В процесі обговорення учасники висловили свої бачення щодо ефективного використання вказаних об’єктів.
Особливо цінними були думки київських студентів, які по-новому поглянули на наше місто. Слушні пропозиції були і від національних експертів. Їхні бачення та пропозиції будуть використані у подальшій роботі.

 

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 3 березня по 8:00 4 березня 2021 року.

Згідно гідрографів стоку річки Стрижень, пік весняної повені припадає приблизно на середину березня

Згідно гідрографів стоку річки Стрижень, пік весняної повені припадає приблизно на середину березня 08:13

Річка Стрижень як і більшість малих річок України в результаті гідротехнічного будівництва є водогосподарською системою (має каскад ставків). Стік води зарегульований за рахунок водопропускних та водопідпірних споруд. На території міста Чернігів налічується 4 з них.

Патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння, який 14 разів позбавлений права керування

Патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння, який 14 разів позбавлений права керування 08:01

Близько 22-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що вулицею Шевченка на зустріч потоку транспорту (вулиця з одностороннім рухом) їде автомобіль ЗАЗ Sens з фішкою таксі.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 07:50

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини