Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 10:26:50

Відбулася спеціальна молодіжна платформа "Ярмарка ідей"

22.03.2017   13:20

У Прилуках в рамках освітньої, комунікаційної кампанії проекту СOMUS відбулася спеціальна молодіжна платформа «Ярмарка ідей».

Учасниками «Ярмарки ідей» стали студенти Київського національного університету будівництва та архітектури та студенти Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І. Я. Франка.

Кураторами молодіжної платформи виступили національний координатор проекту COMUS Валентина Дем’ян, національні експерти проекту кандидат технічних наук, доцент, архітектор-містобудівельник Любов Апостолова-Сосса та український історик, музейник, віце-президент Українського національного комітету Міжнародної ради з питань пам'яток і визначних місць (ICOMOS) Олена Сердюк.

У рамках «Ярмарки ідей» були оглянуті об’єкти, що входять до двох основних проектних ідей, а саме будинок Шкуратова, сквер ім. Т. Г. Шевченка та оглядовий майданчик на річку Удай біля пам’ятника Мономаха.

В процесі обговорення учасники висловили свої бачення щодо ефективного використання вказаних об’єктів.
Особливо цінними були думки київських студентів, які по-новому поглянули на наше місто. Слушні пропозиції були і від національних експертів. Їхні бачення та пропозиції будуть використані у подальшій роботі.

 

 

Останні новини Чернігівщини

29 листопада - День електронного привітання

29 листопада - День електронного привітання 09:37

Чудеса технологій зближують людей.

Виявлено 640 нових випадків COVID-19

Виявлено 640 нових випадків COVID-19 16:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 листопада в області зафіксовано 640 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині 13:20

Реформа децентралізації та адміністративно-територіального устрою передбачає реформування системи надання адміністративних послуг.