Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 09:42:13

Відбулася спеціальна молодіжна платформа "Ярмарка ідей"

22.03.2017   13:20

У Прилуках в рамках освітньої, комунікаційної кампанії проекту СOMUS відбулася спеціальна молодіжна платформа «Ярмарка ідей».

Учасниками «Ярмарки ідей» стали студенти Київського національного університету будівництва та архітектури та студенти Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І. Я. Франка.

Кураторами молодіжної платформи виступили національний координатор проекту COMUS Валентина Дем’ян, національні експерти проекту кандидат технічних наук, доцент, архітектор-містобудівельник Любов Апостолова-Сосса та український історик, музейник, віце-президент Українського національного комітету Міжнародної ради з питань пам'яток і визначних місць (ICOMOS) Олена Сердюк.

У рамках «Ярмарки ідей» були оглянуті об’єкти, що входять до двох основних проектних ідей, а саме будинок Шкуратова, сквер ім. Т. Г. Шевченка та оглядовий майданчик на річку Удай біля пам’ятника Мономаха.

В процесі обговорення учасники висловили свої бачення щодо ефективного використання вказаних об’єктів.
Особливо цінними були думки київських студентів, які по-новому поглянули на наше місто. Слушні пропозиції були і від національних експертів. Їхні бачення та пропозиції будуть використані у подальшій роботі.

 

 

Останні новини Чернігівщини

Владислав Атрошенко: від справедливого розподілу коштів держбюджету-2020 залежить розвиток Чернігова

Владислав Атрошенко: від справедливого розподілу коштів держбюджету-2020 залежить розвиток Чернігова 09:37

13 листопада Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко взяв участь у прес-брифінгу на тему: «Бюджет 2020 – це згортання децентралізації. Як вижити громадам?». Цей захід проводився Асоціацією міст України в Українському кризовому медіа-центрі.

Андрій Прокопенко зібрав голів об’єднаних територіальних громад

Андрій Прокопенко зібрав голів об’єднаних територіальних громад 09:04

Очільник Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко провів робочу зустріч з головами об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 листопада до 8:00 14 листопада 2019 року.

Чернігівські військові випробовували зенітні керовані ракети

Чернігівські військові випробовували зенітні керовані ракети 08:34

Чернігівські фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки на Державному випробувальному полігоні “Ягорлик”, що на Херсонщині, провели випробування зенітних керованих ракет 9М83 та 9В55К(Р), що використовуються в зенітних ракетних комплексах С-300-В1 та С-300 ПС.

Даючи іншим – ти отримуєш вдвічі більше

Даючи іншим – ти отримуєш вдвічі більше 08:16

Біло-голубі кульки, яскраві хризантеми та звуки музики – атрибути свята, яке відбулося 12 листопада в комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Чернігівської районної ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини