Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 13:38:14

Впродовж доби вогнеборці ліквідували 10 пожеж в природних екосистемах

22.03.2017   10:44Агенцiя

Впродовж минулої доби оперативно-рятувальними підрозділами Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовані 10 пожеж на відкритих територіях у природних екологічних системах. Головною причиною їх виникнення послужила необережність громадян у поводженні з вогнем.

Загоряння сухої рослинності на загальній площі понад 10 га ліквідовані на території Бахмацького, Борзнянського, Городнянського, Корюківського, Менського, Сновського, Сосницького та Срібнянського районів.  
   
Слід зазначити, що з початку березня на Чернігівщині через людську недбалість, необережність у поводженні з вогнем, а також внаслідок випалювання сміття й минулорічних залишків сухої рослинності виникло 100 пожеж в екологічних системах, вогнем пройдена територія майже 425 га, ще 8 пожеж зареєстровано в житловому секторі громадян. Лише завдяки оперативному втручанню вогнеборців пожежно-рятувальних підрозділів не допущено розповсюдження вогню на великі площі, лісові масиви, житлові й господарські споруди.
   
У зв’язку з цим, рятувальники Управління ДСНС України у Чернігівській області вкотре звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та проявляти обережність у поводженні з вогнем в приватному житловому секторі, а також при перебуванні у лісових масивах, на відкритих територіях та біля торфовищ. Крім того, наголошуємо, що відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків передбачає покарання у вигляді штрафу.


У ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression