Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 січня, 06:29:48

На Чернігівщині проведено 21 перевірку діяльності ліцензіатів

22.03.2017   08:33Агенцiя

Протягом січня-лютого 2017 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області було здійснено 21 перевірку додержання суб’єктами господарювання ліцензійних умов.

В тому числі проведено 16 планових та 4 позапланові перевірки, а також 1 комплексну перевірку за наказом Мінекономрозвитку України.

За результатами проведених планових перевірок 6 суб’єктів господарювання підтвердили спроможність виконувати ліцензійні умови, в діяльності 10 суб’єктів господарювання були виявлені порушення. Рішенням Ліцензійної комісії Держархбудінспекції України 5 суб’єктам було призупинено дію ліцензій, 1 суб’єкту господарювання ліцензію було анульовано.

Призупинено дію ліцензій наступним суб’єктам господарювання: ТОВ «РЕМБУДЛЮКС», ТОВ «ЮПІТЕР», ТОВ «АРБО», ТОВ «ІНВЕСТКЛІМАТ», ПП «ПРИЛУКИ-ТЕХНОКОМ».

Також чотирьом суб’єктам господарювання, щодо яких проводилися позапланові перевірки, рішенням Ліцензійної комісії Держархбудінспекції було поновлено дію ліцензії на господарську діяльність, пов’язану із створенням об’єктів архітектури.


Прес-служба ДАБІ України

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини