Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 02:17:09

На Чернігівщині проведено 21 перевірку діяльності ліцензіатів

22.03.2017   08:33Агенцiя

Протягом січня-лютого 2017 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області було здійснено 21 перевірку додержання суб’єктами господарювання ліцензійних умов.

В тому числі проведено 16 планових та 4 позапланові перевірки, а також 1 комплексну перевірку за наказом Мінекономрозвитку України.

За результатами проведених планових перевірок 6 суб’єктів господарювання підтвердили спроможність виконувати ліцензійні умови, в діяльності 10 суб’єктів господарювання були виявлені порушення. Рішенням Ліцензійної комісії Держархбудінспекції України 5 суб’єктам було призупинено дію ліцензій, 1 суб’єкту господарювання ліцензію було анульовано.

Призупинено дію ліцензій наступним суб’єктам господарювання: ТОВ «РЕМБУДЛЮКС», ТОВ «ЮПІТЕР», ТОВ «АРБО», ТОВ «ІНВЕСТКЛІМАТ», ПП «ПРИЛУКИ-ТЕХНОКОМ».

Також чотирьом суб’єктам господарювання, щодо яких проводилися позапланові перевірки, рішенням Ліцензійної комісії Держархбудінспекції було поновлено дію ліцензії на господарську діяльність, пов’язану із створенням об’єктів архітектури.


Прес-служба ДАБІ України

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини