Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 17:19:02

"Сомоловам-електрикам" загрожує 3 роки ув'язнення

17.05.2012   08:31

Співробітники лінійного відділення міліції в річковому порту "Чернігів" не припиняють масованого планомірного наступу на нищівників природи. Цього разу об'єктом прискіпливої уваги правоохоронців стали браконьєри-сомолови, які під час нересту використовують для вилову цієї цінної риби спеціальні електричні пристрої.

Так, під час проведення профілактичних заходів міліції на Дніпрі в районі села Миси рано-вранці були затримані четверо чоловіків - жителів Ріпкинського району.

"Браконьєри-електрики" здійснювали вилов риби за допомогою забороненого знаряддя лову електролову. Під час огляду речей горе-рибалок було виявлено та вилучено два потужні акумулятори, один з яких живив 12-ватний човновий електродвигун іноземного виробництва (завдяки чому браконьєри пересувалися цілком безшумно), а другий давав життя електричному пристрою "Samus". Саме ця пекельна машинка й примушувала сомів підніматися з ям на поверхню, де чоловіки на гумовому човні підсакою і багром витягували здобич на борт.

На момент затримання четвірка вже встигла виловити 15-кілограмового сома.

У браконьєрів вилучено автомобіль "УАЗ", який ті використовували у злочинних цілях. Сума збитків, нанесених рибному господарству, встановлюється. Згідно чинного законодавством в порядку статті 249 Кримінального кодексу України браконьєрам загрожує позбавлення волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:54

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини