Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 18:05:07

Двосторонні командно штабні навчання відбулись в оперативному командуванні "Північ"

18.03.2017   11:26Агенцiя

В оперативному командуванні "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України відбулись двосторонні двоступеневі бригадні командно – штабні навчання із залученням підрозділів.

З 14 березня упродовж 4-х діб дві підпорядковані бригади були підняти по тривозі та переміщені у визначені райони.

Метою навчання ставилось вдосконалення навичок командирської ланки у проведенні оперативних та тактичних розрахунків, нарощування злагодженості в роботі ланок управління та підвищення ефективності застосування підрозділів в ході ведення бойових дій.

Під час проведення навчання були відпрацьовані питання організації пересування підрозділів комбінованим способом, планування, підготовка та ведення бойових дій за умови різкої зміни обстановки.

Варто зазначити, що моделювання бойової обстановки та її нарощування здійснювалось з урахуванням бойових дій, що відбуваються на сході України.

За умовами навчання, було оцінено правильність прийняття рішень командирами на організацію бойових дій, своєчасність та точність проведення тактичних розрахунків щодо ураження противника, вміння швидко та правильно приймати рішення в умовах різкої зміни обстановки, а також застосування військових хитрощів.

Дії підрозділів відбувались на незнайомій для них місцевості із застосуванням радіоелектронних перешкод та веденням повітряної розвідки з виявлення командних пунктів та місць розташування підрозділів.

Слід відмітити, що обидва командира бригади мають великий досвід ведення бойових дій і тому саме військові хитрощі і нешаблонний підхід до планування визначив одну бригаду кращу за іншу.

Підводячи підсумки навчання командувач військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Вячеслав Назаркін відмітив вміння командирів бригад в управлінні підпорядкованими підрозділами,
- Хочу відмітити, що вміння обох командирів бригад дозволяє впевнено виконувати завдання за призначенням. Ви показали свою спроможність у керуванні підрозділами та маєте багатий бойовий досвід, але не слід зупинятись на досягнутому, а постійно нарощувати свої знання та навчати підлеглих, - зазначив командувач.

Остаточне визначення результатів навчання відбудеться після ретельної перевірки усіх документів обох бригад та за результатами звітів усіх посередників при військових частинах.

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини