Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 18:28:21

Рятувальники проводять профілактичні відпрацювання приватного житлового сектору громадян

17.03.2017   11:22Агенцiя

З початку року на Чернігівщині виникло 393 пожежі, під час яких загинула 21 особа. Основну кількість загорянь зареєстровано в приватному житловому секторі громадян.

Слід зазначити, що з настанням тепла кількість пожеж значно зросла внаслідок випалювання громадянами минулорічних залишків сухої рослинності та сміття. Така ситуація вимагає від рятувальників, органів влади й місцевого самоврядування проводити практичні профілактично-роз'яснювальні заходи.

16 березня фахівцями Бахмацького районного відділу та Коропського районного сектору УДСНС України у Чернігівській області спільно з представниками органів місцевого самоврядування здійснені профілактичні відпрацювання житлового сектору громадян у м. Бахмач, а також селах Атюша і Рождественське Коропського району.
Під час проведення профілактичної роботи у помешканнях осіб похилого віку, інвалідів та багатодітних родин, рятувальники наголошували на необхідності дотримання заходів безпеки у побуті, недопущення випалювання на присадибних ділянках залишків сухої трави і сміття, а також застерігали проявляти обережність у поводженні з вогнем під час перебування на відкритих територіях та лісових масивах. На завершення інструктажів рятувальники вручили громадянам листівки з питань безпеки життєдіяльності.

Слід зазначити, що повністю виключити можливість виникнення пожеж неможливо, проте з боку рятувальників, органів влади й місцевого самоврядування вживаються усі можливі профілактичні заходи аби максимально знизити ризик виникнення загорянь у житловому секторі та екологічних системах області.


У ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.