Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 13:44:17

Визначена перша вулиця, яка буде асфальтуватися за програмою 80/20

17.03.2017   07:35

У Чернігові вулиця Ривкіна (це мікрорайон Півці) стане першою в місті, яка проведе асфальтування спільним коштом бюджету і мешканців по «Програмі розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектора на 2016-2020 роки».

Відповідне рішення за заявою мешканців вулиці прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради. 

Загальна вартість запланованих робіт - 820 тис грн. Будуть зроблені капітальний ремонт дороги, улаштування з’їздів та пішохідної доріжки.

«Програма розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектора на 2016-2020 роки» була затверджена депутатами  27 жовтня 2016 року на 12 сесії 7 скликання.  Головною метою розробки програми було залучення мешканців приватного сектору до покращення благоустрою та поліпшення умов їх проживання шляхом об'єднання зусиль Чернігівської міської ради та її виконавчих органів з органами самоорганізації населення (ОСН) міста. Виділення коштів з міського бюджету на виконання робіт по благоустрою територій проводиться на умовах співфінансування. А саме: 80% від загальної вартості робіт згідно з проектно-кошторисною документацією - кошти міського бюджету, 20% - власні та залучені кошти ОСН в приватному секторі міста Чернігова. Програмою передбачено, що мешканці приватного сектору, які згодяться на участь у цій програмі на умовах співфінансування, зможуть зробити капітальний ремонт та будівництво доріг, проїздів, мереж зовнішнього освітлення, водопостачання, водовідведення, водовідведення дощових та талих вод.

Для участі в Програмі необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію та у встановленому порядку провести її експертизу. А потім надати до УЖКГ міськради заявку на участь у Програмі за підписом керівника ОСН, проектно-кошторисну документацію, оригінали та/або належним чином завірені копії наступних документів:
- свідоцтво про державну реєстрацію ОСН або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- Положення про ОСН;
- рішення загальних зборів ОСН про участь у Програмі;
- документи, що посвідчують особу та повноваження керівника ОСН (рішення установчих зборів про утворення органів управління та обрання керівника) або іншого представника (рішення загальних зборів, довіреність на представництво інтересів).

Роботи по капітальному ремонту інфраструктури міста, а саме доріг, проїздів, мереж зовнішнього освітлення, водопостачання, водовідведення також проводиться і за повним фінансуванням міського бюджету. Перелік та черговість об`єктів житлово-комунального господарства по капітальному ремонту за бюджетний кошт визначається з огляду на потреби міста і затверджується депутатської комісією. За програмою 20/80 для приватного сектору необхідні роботи (їх види і обсяг) визначаються самими мешканцями і проводяться одразу, позачергово.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

За

За "кришування" продажу домашнього алкоголю судитимуть поліцейського 10:36

Прокурором Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського одного з районного управління поліції, котрий обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України – одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за не вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Змінилася структура управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Змінилася структура управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 10:23

З 1 березня 2022 року замість 8 відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області функціонуватимуть п'ять: Корюківське, Ніжинське, Новгород-Сіверське, Прилуцьке, Чернігівське.

Станом на 21 січня в Україні зафіксовано 18479 нових випадків COVID-19

Станом на 21 січня в Україні зафіксовано 18479 нових випадків COVID-19 10:07

20 156 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 21 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2464 дитини та 429 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:55

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 20 січня по 8:00 21 січня 2022 року

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи 07:54

На Чернігівщині інспектори Держгеокадастру виявили незаконний посів кукурудзи, розрахована шкода державі становить 304,2 тис. грн.