Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 07:30:40

Ігор Вдовенко провів особистий прийом громадян Придесення

17.03.2017   07:24Агенцiя

Очільник обласної ради Ігор Вдовенко провів прийом громадян Придесення з особистих питань.

Серед низки нагальних проблем, які порушувались мешканцями Чернігівщини під час зустрічі, прохання подружжя Біликів допомогти у вирішенні конфліктної ситуації щодо погашення кредиту. Декілька років тому Євгенія Семенівна та Юрій Андрійович уклали договір на купівлю автомобіля, проте тепер фірма, з якою він був підписаний, вимагає у громадян надання додаткових коштів.
Уважно вислухавши позицію громадян, голова обласної ради дав доручення фахівцям юридичного відділу виконавчого апарату детально проаналізувати положення договору та надати консультацію і роз'яснення щодо вирішення проблемної ситуацію.

Крім того, до представницького органу Придесення також звернулась голова батьківського комітету Чернігівської дитячої художньої школи Олена Загребіна. Вона окреслила ситуацію, яка на сьогдні склалась довкола мистецького закладу, та висловила прохання посприяти у вирішенні питання про продовження терміну оренди приміщення, де наразі розміщується школа.

Розглянувши усі аргументи стурбованих батьків і учителів,  текст звернення, Ігор Вдовенко надав роз’яснення щодо можливих шляхів і варіантів розв’язання порушених проблем, а також запевнив, що обласна рада готова у межах своїх повноважень надати необхідну допомогу та підтримку у вирішенні порушених у зверненні питань.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини