Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 17:55:23

Ігор Вдовенко провів особистий прийом громадян Придесення

17.03.2017   07:24Агенцiя

Очільник обласної ради Ігор Вдовенко провів прийом громадян Придесення з особистих питань.

Серед низки нагальних проблем, які порушувались мешканцями Чернігівщини під час зустрічі, прохання подружжя Біликів допомогти у вирішенні конфліктної ситуації щодо погашення кредиту. Декілька років тому Євгенія Семенівна та Юрій Андрійович уклали договір на купівлю автомобіля, проте тепер фірма, з якою він був підписаний, вимагає у громадян надання додаткових коштів.
Уважно вислухавши позицію громадян, голова обласної ради дав доручення фахівцям юридичного відділу виконавчого апарату детально проаналізувати положення договору та надати консультацію і роз'яснення щодо вирішення проблемної ситуацію.

Крім того, до представницького органу Придесення також звернулась голова батьківського комітету Чернігівської дитячої художньої школи Олена Загребіна. Вона окреслила ситуацію, яка на сьогдні склалась довкола мистецького закладу, та висловила прохання посприяти у вирішенні питання про продовження терміну оренди приміщення, де наразі розміщується школа.

Розглянувши усі аргументи стурбованих батьків і учителів,  текст звернення, Ігор Вдовенко надав роз’яснення щодо можливих шляхів і варіантів розв’язання порушених проблем, а також запевнив, що обласна рада готова у межах своїх повноважень надати необхідну допомогу та підтримку у вирішенні порушених у зверненні питань.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.