Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 08:04:56

Піротехніки ДСНС прийняли участь у проведенні спільних навчань з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій

14.03.2017   10:43

13 березня у Чернігові фахівці групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення обласного У ДСНС прийняли участь у проведенні спільних з Управлінням Державної міграційної служби в Чернігівській області навчань з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, пов`язаних з виявленням вибухонебезпечних або інших підозрілих предметів.

Навчання складалися з практичної та теоретичної частин. За легендою, в одному з службових приміщень Управління ДМС було виявлено підозрілий пакунок. Відразу ж всіх співробітників установи було евакуйовано в безпечне місце. Фахівці групи піротехнічних робіт, які оперативно прибули за викликом, оглянули підозрілий пакунок та підтвердили, що в ньому дійсно знаходиться вибуховий пристрій. Піротехніки ДСНС вилучили небезпечну знахідку та доставили її до спеціального оперативно-рятувального автомобіля.

Під час теоретичної частини рятувальники ознайомили керівників підрозділів У ДМС в області з макетами вибухонебезпечних предметів, наслідками необережного поводження з ними, а також роз`яснили основні заходи безпеки у разі виявлення боєприпасів або інших підозрілих предметів. На чисельні запитання піротехніки ДСНС надали вичерпні відповіді.

По завершенню заходу керівництво Управління Державної міграційної служби в області висловило слова вдячності рятувальникам за допомогу та плідну співпрацю у проведенні даних навчань.


У ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини