Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 серпня, 13:37:04

ТОВ "Дозор Україна" визначено переможцем конкурсу на встановлення системи GPS-моніторингу в громадському транспорті

11.03.2017   10:03

В Чернігівській міській раді відбувся конкурс з визначення суб'єкта господарювання для виконання функцій з організації та управління рухом пасажирського транспорту в м. Чернігові, який був оголошений 22 лютого. Він передбачає визначення компанії, яка забезпечить встановлення системи GPS-моніторингу в громадському транспорті Чернігова.

На початку засідання заступник міського голови Олександр Ломако зазначив, що рішенням виконавчого комітету організатором проведення цього конкурсу визначене управління транспорту та зв’язку міської ради. Крім того, був затверджений Порядок проведення конкурсу та склад конкурсного комітету.

Загалом на конкурс подано шість заявок від фірм з Житомира, Києва, Чернігова та с. Рівнопілля (Чернігівська обл., Чернігівський р-н).

Під час засідання конкурсний комітет ознайомився з документацією та презентаціями учасників, кожен з яких розповів про переваги своєї пропозиції.

Ознайомившись з документами, начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Бєльський зазначив, що конкурсна документація подана в повному обсязі.

Після детального обговорення конкурсний комітет оголосив про своє рішення. Перше місце зайняло ТОВ «Дозор Україна» з міста Житомира, друге місце – ПП «НВФ РЕГМІК» (с. Рівнопілля).


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0 19:01

Попередження: Фаворов Д., 23, Гітченко, 34, Максименко, 39, Мостовий, 49, Мілько, 56, Богданов, 66, Костишин (тренер), 82, Огіря, 87

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України 16:11

Боротьба танкістів за право називатися кращими серед оперативних командувань тривала майже тиждень. З цей час на загальновійськовому полігоні на Чернігівщині танкісти з чотирьох регіонів України продемонстрували влучність стрільби, вправність водіння, фізичну витривалість та моральну стійкість.

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно 13:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі - ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває.