Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 16:10:59

Чернігівські поліцейські врятували потопаючого рибалку

10.03.2017   07:37

Чернігівським патрульним Павлові Губку і Дмитрові Форинному кінець зміни 7 березня, напевно, запам’ятається надовго — того ранку вони рятували рибалку, який провалився під лід.

— Десь о пів на сьому ранку ми з напарником їхали від пляжу «Золотий берег» у бік вулиці Гончої, — розповів інспектор роти №1 патрульної поліції м. Чернігова Павло Губко. — Проїжджаючи через дамбу Стрижня, у місці, де річка впадає в Десну, почули крики — хтось кликав на допомогу. Ми вискочили з машини і кинулися до води. Побачили чоловіка, який провалився під лід, але до нього від берега було метрів 10. З того боку річки заходити на лід виявилося небезпечно — він там занадто тонкий, тож ми вирішили, що я побіжу на другий берег, а Діма поїде машиною через річковий порт і максимально підгонить її до потрібного місця. Поки я біг уздовж Стрижня, рибалка весь час кричав «Рятуйте!».

До місця події поліцейському довелося здолати непростий шлях — і перелізти через паркан, і пробратися крізь хащі. На березі Павло роздивився, де міцніша крига, і став нею обережно йти до потерпілого.

Рибалка-невдаха розкинув руки в боки, поклав їх зверху на лід і таким чином тримався на поверхні. Також від повного занурення його, ймовірно, врятував рюкзак: він висів за плечима і, вочевидь, зачепився за крижину.

Тим часом звідкись узявся ще один рибалка, який по кризі пробирався до місця події. Він простягнув свою пешню. Потерпілий схопився за неї, і мимовільні рятувальники разом його витягли.
 
Після цього чоловіка мерщій відвели до патрульного автомобіля поліції, зняли з нього мокрі куртку і светр, а оберти автомобільної «пічки» збільшили до максимальних.

Медиків і рятувальників лейтенант поліції Губко завбачливо викликав ще тоді, коли біг до місця події. Тож невдовзі «швидка допомога» вже забрала відігрітого 55-річного потерпілого до Чернігівської міської лікарні № 2. У медичному закладі врятованого рибалку оглянули, поміряли температуру тіла та кров’яний тиск.

Всі параметри виявилися у нормі. Хоча чоловік і пережив сильний стрес, стан у нього був задовільний. Від госпіталізації він відмовився, тож медики надали службовий автомобіль, який доставив рибалку-невдаху додому.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини