Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 05:13:44

На річці Дніпро провалився під тонку кригу та потонув рибалка

09.03.2017   10:38

Незважаючи на значне потепління та нестійкий льодовий покров на водоймах, любителі підлідної риболовлі продовжують нехтувати правилами безпеки та застереженнями рятувальників і легковажно виходять на тонку кригу.

6 березня до Служби порятунку "101" у Ріпкинському районі надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Редьківка у річці Дніпро під час риболовлі провалився під тонку кригу та потонув чоловік. Ним виявився 44-річний мешканець обласного центру, який того дня рибалив разом з товаришами. Опинившись у крижаній воді, чоловік почав кликати на допомогу. Нажаль, врятувати його рибалки не встигли через велику відстань між ними.

Для проведення пошукових робіт залучалися працівники Чернігівської обласної водолазно-рятувальної служби, які за допомогою спеціального спорядження виявили тіло потопельника на дні водойми за 30 м від берега.

У зв’язку з цим, рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян утриматися від виходу на тонку кригу водойм та завжди пам’ятати правила безпечної поведінки.


УДСНС України у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини