Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 15:31:21

Проведено перевірки боєздатності місцевих пожежних команд

09.03.2017   07:27

На території Корюківського району функціонує 12 підрозділів місцевої пожежної охорони та 1 добровільна пожежна команда сільгосппідприємства у с. Наумівка.

Разом з тим, зазначають фахівці районного сектору УДСНС України у Чернігівській області, для Корюківщини такої кількості підрозділів недостатньо, адже лише у минулому році в районі виникло 47 пожеж.

З метою з'ясування стану готовності Перелюбської, Прибинської, Шишківської та Рибинської місцевих пожежних команд до виконання завдань за призначенням, 6-7 березня фахівцями Корюківського районного сектору УДСНС України у Чернігівській області проведено перевірки їх боєздатності. Слід відмітити, що впродовж минулого року зазначені підрозділи 10 разів залучалася до гасіння пожеж.

Під час проведення перевірки особливу увагу рятувальники звернули на стан готовності пожежно-рятувальних автомобілів, забезпечення особового складу спеціальним одягом, спорядженням, переносними радіостанціями, а також на наявність нормативно-правових актів з питань організації пожежогасіння.

Результати перевірки засвідчили, що підрозділи місцевої пожежної охорони готові до дій за призначенням, проте існує ряд недоліків, зокрема персонал не пройшов навчання за спеціальними програмами, особовий склад не забезпечений у достатній кількості бойовим одягом, пожежні автомобілі вже відпрацювали свій ресурс і потребують доукомплектування пожежно-технічним обладнанням.
 
Зазначені недоліки були озвучені керівникам органів місцевого самоврядування для вжиття відповідних заходів реагування.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».