Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 03:16:35

Тривають роботи зі знищення 460 боєприпасів часів війни

16.05.2012   06:00

11 травня на Чернігівщині до служби цивільного захисту Прилуцького районну Територіального управління МНС від голови сільської ради с. Велика Дівиця надійшло повідомлення про те, що за межами населеного пункту один з місцевих жителів знайшов на полі неподалік від залізничної колії 6 схожих на артилерійські снаряди предметів.

На місце події оперативно прибули співробітники районної служби цивільного захисту. Переконавшись, що це дійсно боєприпаси, вони викликали групу піротехніків аварійно-рятувального загону спецпризначення Територіального управління МНС. Даною групою під час ретельного обстеження території упродовж 11-14 травня загалом виявлено 460 боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни (453 артснаряди калібру 76 і 57 мм та 7 мінометних мін калібру 82 мм). Перша частина боєприпасів в кількості 22 одиниці знищена 12 травня. 14 травня знищено 246 снарядів та 7 мінометних мін. Решта боєприпасів буде знешкоджена 15 травня.

На місці події працювала оперативна група ТУ МНС у Чернігівській області на чолі з начальником Володимиром Мухою.

14 травня перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Станіслав Прокопенко провів нараду, в якій взяли участь начальник Територіального управління МНС в області Володимир Муха та начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації В’ячеслав Рига. На даному заході розглянуто питання щодо запобігання нещасних випадків, які можуть статися у разі виявлення населенням вибухонебезпечних предметів часів війни.

З цим зазначено, що з початку 2012 року на Чернігівщині, не враховуючи останній випадок, зафіксовано 26 фактів виявлення населенням боєприпасів. За результатами цього піротехніками Територіального управління МНС в області знешкоджено 58 різноманітних вибухонебезпечних предметів. Крім того, поки тривають роботи зі знищення арсеналу боєприпасів на Прилуччині, надійшло нове повідомлення про виявлення 3 снарядів у Ніжинському районі.

У зв’язку з цим, рятувальники звертають увагу населення на необхідності дотримання заходів безпеки. Якщо Ви знайшли боєприпас або схожий на нього невідомий предмет, ні в якому разі не чіпайте його, не намагайтеся відкопати чи перенести, а тим більше розібрати. За допомогою палиць, мотузки та яскравої тканини огородіть місце небезпечної знахідки і не допускайте до нього людей, особливо дітей. Про подію негайно повідомте оперативно-рятувальну службу по телефону – 101, або міліцію – 102.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.

У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.

Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22

Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.

Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03

Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини