Поліція затримала молодика, який до смерті забив жінку
Повернувшись додому напідпитку разом із співмешканкою, чоловік почав «повчати» жертву поліном.
Зранку до чергової частини Прилуцького відділу поліції надійшло повідомлення від жителя одного з сіл Прилуччини про смерть 53-річної селянки.
На місце події терміново направилася слідчо-оперативна група в повному складі на чолі з керівництвом. Прибувши за вказаною адресою, поліцейські виявили труп жінки з множинними синцями на обличчі та тілі.
Правоохоронці одразу почали невідкладні оперативні заходи з встановлення особи, причетної до злочину. Криміналіст ретельно оглянув місце події та вилучив речові докази, які в подальшому були направлені на експертизу. Оперативники провели подворові обходи сусідніх господарств, опитали всіх можливих свідків і встановили коло знайомих загиблої.
В ході проведення оперативно-розшукових заходів та в результаті злагоджених професійних дій поліцейськими Прилуцького відділу поліції було встановлено, що тілесні ушкодження потерпілій спричинив непрацюючий 33-річний чоловік, в будинку якого й проживала жертва.
Підозрюваний у скоєному зізнався та надав правдиві свідчення.
В порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України молодик затриманий та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression