Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 12:59:44

Судом задоволено позов прокурора про стягнення майже 70 тис. грн. збитків, завданих внаслідок незаконної вирубки лісів

02.03.2017   12:35

Рішенням господарського суду області задоволено позов Чернігівської місцевої прокуратури про стягнення з постійного лісокористувача майже 70 тис. грн. шкоди, завданої державі внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища.

Підставою направлення позову до суду стали матеріали перевірки Державної екологічної інспекції та кримінального провадження за фактом незаконної порубки дерев на території Олишівського лісництва в урочищі лісового заказника «Олишівська дача» природно-заповідного фонду, який перебуває в постійному користуванні лісогосподарських підприємств.

Як встановлено, всупереч вимог Лісового кодексу України постійні лісокористувачі не забезпечили охорону, захист, відтворення, підвищення продуктивності лісових насаджень, що призвело до вирубки дерев (дубів) в значних розмірах.

На усунення порушень та з метою захисту інтересів держави  прокурором вжито заходів представницького характеру щодо відшкодування  заподіяних збитків. Позов судом задоволено.

Системна робота з протидії незаконній вирубці лісових насаджень триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Корюківська громада – територія оптимізму

Корюківська громада – територія оптимізму 10:39

Бути активним та жити цікаво – цьому гаслу треба слідувати у будь-якому віці. Адже позитивний настрій та оптимізм допомагає долати життєві труднощі, лікує від хвороб та відкриває нові можливості. Головне, вірити в успіх, не зупинятися і знаходити однодумців.

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин" 10:27

Про діяльність цього комунального підприємства інформувала 15 жовтня на ранковій нараді у муніципалітеті його директорка Тетяна Діденко.

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize 10:12

Міжнародна щорічна організація Global Teacher Prize нагородила вчителя з Чернігівщини. Виграв цю нагороду вчитель хімії Олександр Лисич. В подарунок він також отримав солідну грошову нагороду 100 тисяч гривень.

В Сновську відкрили стелу

В Сновську відкрили стелу "Захисникам України" 09:54

До Дня Захисника України в Сновську відкрили стелу «Захисникам України».

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок 09:49

На площі Франка у Ніжині на Чернігівщині люди стають у чергу. Хочуть сфотографуватися з слом'яними тваринами народного майстра з Полтавщини Павла Даниленка. Він привіз вироби на чотириденний 377-й Покровський ярмарок, що відбувся 10-14 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини