Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 вересня, 04:48:58

Судом задоволено позов прокурора про стягнення майже 70 тис. грн. збитків, завданих внаслідок незаконної вирубки лісів

02.03.2017   12:35

Рішенням господарського суду області задоволено позов Чернігівської місцевої прокуратури про стягнення з постійного лісокористувача майже 70 тис. грн. шкоди, завданої державі внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища.

Підставою направлення позову до суду стали матеріали перевірки Державної екологічної інспекції та кримінального провадження за фактом незаконної порубки дерев на території Олишівського лісництва в урочищі лісового заказника «Олишівська дача» природно-заповідного фонду, який перебуває в постійному користуванні лісогосподарських підприємств.

Як встановлено, всупереч вимог Лісового кодексу України постійні лісокористувачі не забезпечили охорону, захист, відтворення, підвищення продуктивності лісових насаджень, що призвело до вирубки дерев (дубів) в значних розмірах.

На усунення порушень та з метою захисту інтересів держави  прокурором вжито заходів представницького характеру щодо відшкодування  заподіяних збитків. Позов судом задоволено.

Системна робота з протидії незаконній вирубці лісових насаджень триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 83 нові випадки COVID-19

Виявлено 83 нові випадки COVID-19 18:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 вересня в області зафіксовано 83 нові випадки COVID-19.

Чернігівщина на 9 місці за рейтингом Мінрегіону

Чернігівщина на 9 місці за рейтингом Мінрегіону 17:43

Про це повідомляє сайт Чернігівської ОДА з посиланням на щоквартальний моніторинг соціально-економічного розвитку регіонів України.

Ахметов через Ляшка хоче посилити вплив у Верховній Раді?

Ахметов через Ляшка хоче посилити вплив у Верховній Раді? 17:20

Олег Ляшко – один із найвідданіших представників інтересів олігарха Ріната Ахметова, якого той хоче повернути до Верховної Ради.

Прилучани відзначають 77-у річницю визволення рідного міста від нацистських окупантів

Прилучани відзначають 77-у річницю визволення рідного міста від нацистських окупантів 12:54

18 вересня - День звільнення нашого рідного міста від нацистських окупантів. Щороку в цей визначний день прилучани йдуть до меморіалу-скверу Вічної Слави, щоб схилити голову та вшанувати пам'ять воїнів, які віддали своє життя заради миру.

Як повернути не якісні ліки в аптеку?

Як повернути не якісні ліки в аптеку? 12:03

Під час придбання будь-яких лікарських препаратів в аптеці покупець фактично укладає договір роздрібної купівлі-продажу, а отже, в такому випадку виникають права та обов’язки, що передбачені нормами цивільного законодавства України.