Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 13:06:02

Про державотворчий потенціал молоді

02.03.2017   10:16Агенцiя

Йшлося на установчій зустрічі зі студентами з Чернігова та Ніжина, які виявили бажання навчатися за програмою семінару «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи». Спілкування проходило 1 березня в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

З вітальним словом до студентів звернулася заступник керівника апарату облдержадміністрації, кандидат філософських наук Ірина Соломаха: «Сьогодні ви є тими, хто найкраще володіє інформаційними технологіями, сприймає їхні останні досягнення. Комусь може здатися, що державна служба – теж певного роду «гаджет», в який треба «зашити» нову програму. Але держава – це реальність з дорогами, школами, лікарнями та іншими питаннями загальнонаціонального й місцевого розвитку. Державна служба починається на місцях».

«Ви на порозі свідомого вибору. Досягнення компромісу – це мистецтво вашої майбутньої роботи. Рішення в структурі влади готують різні службовці з різних департаментів та управлінь. І найскладніше – узгодити всі питання в цих документах, уникнувши тим самим суперечностей при розгляді на сесіях та впровадженні їх в життя», – зазначив радник голови обласної ради, доктор історичних наук Дмитро Никоненко, розповідаючи про специфіку роботи в органах місцевого самоврядування.

З молодими людьми спілкувався також заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби в місті Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, магістр державного управління Валентин Дубок. Він говорив про структуру, завдання та напрями діяльності Нацдержслужби, особливості проходження державної служби, її переваги у світлі положень нового закону України «Про державну службу», а також запросив до участі в конкурсі на заміщення посад державних службовців.

«Вступ на державну службу та кожен подальший крок – це щоразу конкурс, тобто конкурентна модель. В структурі державної служби країн ближнього зарубіжжя працює багато молодих людей, для яких вона є гарним стартом для подальшої кар’єри та корисним розділом для резюме. В Україні від своєчасного оновлення складу державної служби залежить її ефективність та побудова державного управління. Це впливає на рівень економіки, яка є вирішальним показником ефективності держави», – наголосив директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Волонтер корпусу Миру Кайл Колд спонукав студентів до роздумів над стратегією  власного життя та подальшої кар’єри. Надалі свої думки вони виклали в есе на тему «Чим мене приваблює державна служба». Також молоді люди пройшли тестування на предмет знання Конституції України, Закону України «Про державну службу». За результатами їх оцінювання формуватиметься група учасників семінару, які проходитимуть навчання та стажування в органах державної влади та місцевого самоврядування в березні-квітні 2017 р.

Останні новини Чернігівщини

Корюківська громада – територія оптимізму

Корюківська громада – територія оптимізму 10:39

Бути активним та жити цікаво – цьому гаслу треба слідувати у будь-якому віці. Адже позитивний настрій та оптимізм допомагає долати життєві труднощі, лікує від хвороб та відкриває нові можливості. Головне, вірити в успіх, не зупинятися і знаходити однодумців.

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин" 10:27

Про діяльність цього комунального підприємства інформувала 15 жовтня на ранковій нараді у муніципалітеті його директорка Тетяна Діденко.

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize 10:12

Міжнародна щорічна організація Global Teacher Prize нагородила вчителя з Чернігівщини. Виграв цю нагороду вчитель хімії Олександр Лисич. В подарунок він також отримав солідну грошову нагороду 100 тисяч гривень.

В Сновську відкрили стелу

В Сновську відкрили стелу "Захисникам України" 09:54

До Дня Захисника України в Сновську відкрили стелу «Захисникам України».

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок 09:49

На площі Франка у Ніжині на Чернігівщині люди стають у чергу. Хочуть сфотографуватися з слом'яними тваринами народного майстра з Полтавщини Павла Даниленка. Він привіз вироби на чотириденний 377-й Покровський ярмарок, що відбувся 10-14 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини