Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 08:15:09

"Вони завзяті й завжди в роботі"

02.03.2017   10:06Агенцiя

Нещодавно відбулося засідання III пленуму ради Чернігівської обласної організації ветеранів України (ЧООВУ), присвячене 30-річчю її створення.

Ще до початку заходу всі гості мали змогу оглянути фотоісторію життя обласної ветеранської організації та її районних осередків, а також виставку творчих робіт ветеранів.

Відкрив ювілейний пленум голова ради ЧООВУ Анатолій Москаленко.
– Ветерани завжди перемагали, хоча хвороби й підкошували нас, – зазначив Анатолій Іванович. – Але ми – оптимісти, бо наших ветеранів удома не побачиш – вони завжди завзяті і в роботі.
Голова облдержадміністрації Валерій Куліч, вітаючи всіх, згадав і свого діда-ветерана й запевнив присутніх, що, незважаючи на регіональну статистику, згідно з якою на 70 працюючих припадає 80 пенсіонерів, влада зробить усе для покращення їхнього життя.

«Війна – це один із найнеприйнятніших способів вирішення конфліктів, а тому прошу всіх ветеранів доводити цей факт, виховуючи молоде покоління», – наголосив голова обласної ради Ігор Вдовенко та вручив грамоти від обласної ради А. Москаленку та О. Шилану

Також ветеранів області вітали начальник Департаменту соціального захисту населення О. Русін, заступник командувача військ оперативного командування «Північ» полковник В. Покотило, відповідальний секретар організації ветеранів України Ю. Чубар і багато інших.

До речі, ЧООВУ є найчисленнішою та найорганізованішою, бо налічує 251734 членів. «Чернігівщина завжди славилася в Україні своїми людьми, які в роки Другої світової війни виявили високу мужність і героїзм не тільки на фронті, а й у тилу, по праву завоювавши високе звання краю партизанської слави», – звучало в залі.

Приємними спогадами уславили ветеранів-Героїв Соціалістичної Праці – доярку з Прилуцького району Ганну Довженко; ткалю Чернігівського КСК Клавдію Томилко; ветеранів війни, фронтовиків, Героїв Радянського Союзу – генерал-полковника О. Молодчого, О. Федорова, В. Башкирова, Ю. Сагайдачного, Ф. Косолапова, краєзнавців В. Драгунова, Г. Кузнєцова та А. Костюка.
Також привітання приймали очільники місцевих ветеранських організацій: Л. Ворона, М. Качаєва, О. Поддубна, В. Пушкар, Р. Москальська, О. Ляшенко, В. Гриценко, І. Вольська-Баскевич, Н. Кузьменко, А. Скуратович, Л. Кравець, Л. Алексєєнко, В. Карпенко, Г. Хотін, І. Четвертак.

Виступи учасників художньої самодіяльності, артистів Військово-музичного центру сухопутних військ та маленьких вихованців дитячих колективів Палацу дітей та юнацтва доповнювали і прикрашали доповіді учасників пленуму.

Опісля заходу на всіх ветеранів та гостей чекав смачний святковий обід зі спогадами, бесідами й побажаннями зустрічатися частіше.


Ігор Гільов, "Деснянська Правда"   

Останні новини Чернігівщини

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в  Ніжині

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в Ніжині 08:07

За результатом конкурсу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Суспільне радіо отримало рекордну за останні роки кількість FM-частот. Тепер UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь та UA: Радіо Культура мовитимуть ще на 87 FM-частотах.

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у "фейкових" повідомленнях про мінування 07:57

Відділом підтримання обвинувачення в суді прокуратури Чернігівської області спростовані безпідставні твердження апеляційної скарги сторони захисту щодо необхідності пом’якшення покарання особі, яка двічі завідомо неправдиво повідомляла про замінування будівель міста Чернігова.

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі 07:54

Співробітники Чернігівського відділу поліції провели низку заходів, які допомогли їм встановити, хто вчора розприскав газ у школі № 21.

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки 07:46

До Міжнародного дня сільських жінок.

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок 07:42

Те, що лягає на плечі деяких наших жінок, то з чим вони інколи віртуозно справляються, приводить багатьох представників протилежної статі в почуття глибокого здивування і поваги. Це ми, як правило, розмірковуємо про представниць населення міських районів, а що говорити про жінок, яким випало щастя проживати поза міських зручностей і широкої інфраструктури?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини