Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 21:38:16

"Вони завзяті й завжди в роботі"

02.03.2017   10:06Агенцiя

Нещодавно відбулося засідання III пленуму ради Чернігівської обласної організації ветеранів України (ЧООВУ), присвячене 30-річчю її створення.

Ще до початку заходу всі гості мали змогу оглянути фотоісторію життя обласної ветеранської організації та її районних осередків, а також виставку творчих робіт ветеранів.

Відкрив ювілейний пленум голова ради ЧООВУ Анатолій Москаленко.
– Ветерани завжди перемагали, хоча хвороби й підкошували нас, – зазначив Анатолій Іванович. – Але ми – оптимісти, бо наших ветеранів удома не побачиш – вони завжди завзяті і в роботі.
Голова облдержадміністрації Валерій Куліч, вітаючи всіх, згадав і свого діда-ветерана й запевнив присутніх, що, незважаючи на регіональну статистику, згідно з якою на 70 працюючих припадає 80 пенсіонерів, влада зробить усе для покращення їхнього життя.

«Війна – це один із найнеприйнятніших способів вирішення конфліктів, а тому прошу всіх ветеранів доводити цей факт, виховуючи молоде покоління», – наголосив голова обласної ради Ігор Вдовенко та вручив грамоти від обласної ради А. Москаленку та О. Шилану

Також ветеранів області вітали начальник Департаменту соціального захисту населення О. Русін, заступник командувача військ оперативного командування «Північ» полковник В. Покотило, відповідальний секретар організації ветеранів України Ю. Чубар і багато інших.

До речі, ЧООВУ є найчисленнішою та найорганізованішою, бо налічує 251734 членів. «Чернігівщина завжди славилася в Україні своїми людьми, які в роки Другої світової війни виявили високу мужність і героїзм не тільки на фронті, а й у тилу, по праву завоювавши високе звання краю партизанської слави», – звучало в залі.

Приємними спогадами уславили ветеранів-Героїв Соціалістичної Праці – доярку з Прилуцького району Ганну Довженко; ткалю Чернігівського КСК Клавдію Томилко; ветеранів війни, фронтовиків, Героїв Радянського Союзу – генерал-полковника О. Молодчого, О. Федорова, В. Башкирова, Ю. Сагайдачного, Ф. Косолапова, краєзнавців В. Драгунова, Г. Кузнєцова та А. Костюка.
Також привітання приймали очільники місцевих ветеранських організацій: Л. Ворона, М. Качаєва, О. Поддубна, В. Пушкар, Р. Москальська, О. Ляшенко, В. Гриценко, І. Вольська-Баскевич, Н. Кузьменко, А. Скуратович, Л. Кравець, Л. Алексєєнко, В. Карпенко, Г. Хотін, І. Четвертак.

Виступи учасників художньої самодіяльності, артистів Військово-музичного центру сухопутних військ та маленьких вихованців дитячих колективів Палацу дітей та юнацтва доповнювали і прикрашали доповіді учасників пленуму.

Опісля заходу на всіх ветеранів та гостей чекав смачний святковий обід зі спогадами, бесідами й побажаннями зустрічатися частіше.


Ігор Гільов, "Деснянська Правда"   

Останні новини Чернігівщини

7 неповторних парків України, які варто відвідати восени 18:03

Осінь саме та пора, коли хочеться насолодитися яскравими барвами, сонцем, що легко зігріває і природою, яка вабить золотим мотивами. В багатьох містах є чудові парки, де можна відпочити серед такої краси.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 страв з кабачків 17:52

Готовьте красивые, сытные и ароматные блюда с фаршем, грибами, овощами, рисом, сыром и творогом.

Міфи про харчування та дієти

Міфи про харчування та дієти 17:49

Диеты Аткинса, Дюкана и Монтиньяка, монодиета, интервальное голодание — о каких только методах по снижению веса и улучшению качества питания мир не слышал за последние годы. Традиционные продукты один за другим признаются вредными, а рекомендации диетологов всё больше противоречат друг другу.

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року 17:00

Тиждень буде досить спокійним, проте 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Це буде проявлятися у занепаді життєвих сил і в бажанні реалізуватися за чужий кошт. Водночас зростає потяг до естетичних задоволень, прагнення до пізнання мистецтва, хочеться творити і створювати красиві речі.