Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 21:33:19

Найбільше смертей трапилося в результаті випадкового отруєння та дії алкоголю

15.05.2012   08:23

Упродовж січня-березня 2012 р. в Чернігівський області 276 осіб загинули від отриманих побутових травм.

Найбільше смертей трапилося в результаті випадкового отруєння та дії алкоголю. Від цієї причини загинули 72 особи, що на 22% більше, ніж у січні-березні 2011 року.

На другому місці - навмисні самоушкодження, у результаті яких загинула 51 особа. Порівняно із січнем-березнем минулого року,  кількість самогубств зменшилася майже на третину.

Третє місце посідають нещасні випадки, спричинені дією диму, вогню та полум я,  під час яких загинуло 42 особи (на 8% більше, ніж рік тому).
Наступні - нещасні випадки, пов'язані із транспортом (26 осіб, як і в січні-березні минулого року). Серед загиблих жертв ДТП  46% становили пішоходи.

Значна кількість загиблих припадала на наслідки нападу з метою вбивства чи нанесення ушкодження - 17 осіб як і рік тому.

У порівнянні з січнем-березнем 2011 р. суттєво зменшилася кількість нещасних випадків, пов'язаних із дією природних факторів, а саме - низької зовнішньої температури, - 14 осіб проти 37 та випадків ушкоджень з невизначеним наміром - 15 осіб проти 21.

Останні новини Чернігівщини

Медичні заклади області у трійці лідерів за рівнем готовності до другого етапу медичної реформи

Медичні заклади області у трійці лідерів за рівнем готовності до другого етапу медичної реформи 14:09

Медичні заклади Чернігівської області вже на 95,43% готові до старту другого етапу медичної реформи з 1 квітня цього року. Це стосується закладів, що надають вторинну та третинну медичну допомогу.

Патрульні розшукали особу, ймовірно причетну до пошкодження рекламної конструкції в підземному переході

Патрульні розшукали особу, ймовірно причетну до пошкодження рекламної конструкції в підземному переході 13:51

Близько п’ятої ранку на лінію "102" надійшло повідомлення, що в підземному переході на розі проспектів Миру та Перемоги невідомий пошкодив рекламну конструкцію. На місце одразу виїхав екіпаж патрульної поліції.

З 25 лютого в оборот введена нова 200-гривнева купюра 13:44

Сьогодні в Україні Нацбанком в обіг вводяться нові купюри 200 гривень. Про це повідомляється на офіційному сайті регулятора.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:41

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір. Захворювання реєструвалися в 17 районах та 3 містах.

Упродовж минулої доби рятувальники вивільнили зі складних ділянок доріг 4 одиниці транспортних засобів

Упродовж минулої доби рятувальники вивільнили зі складних ділянок доріг 4 одиниці транспортних засобів 13:14

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини 4 рази залучалися до надання допомоги з вивільнення транспортних засобів, що потрапили на складні ділянки доріг у Бахмацькому, Городнянському, Ріпкинському і Талалаївському районах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини