Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:37:00

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

15.05.2012   08:20

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівщини розкрито 26 злочинів, з них: 2 грабежі, 1 хуліганство, 8 крадіжок індивідуального майна, 2 крадіжки колективного майна, 1 крадіжка державного майна, 3 факти вилучення наркотиків, 2 факти використання підроблених документів, 2 факти привласнення розтрати майна, 1 факт незаконної дії до майна, що підлягає конфіскації, 1 факт ухилення від сплати аліментів, 1 факт незаконного вилову риби, 2 факти вилучення зброї, боєприпасів.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 21 водія з яких по Чернігову - 7,  по Прилуках - 2, по Ніжину - 4, та ще 14 нетверезих скутеристів.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 229 адмінпротоколів, з них: 20 - за дрібне хуліганство, 88 - за порушення правил дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини