За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівщини розкрито 26 злочинів, з них: 2 грабежі, 1 хуліганство, 8 крадіжок індивідуального майна, 2 крадіжки колективного майна, 1 крадіжка державного майна, 3 факти вилучення наркотиків, 2 факти використання підроблених документів, 2 факти привласнення розтрати майна, 1 факт незаконної дії до майна, що підлягає конфіскації, 1 факт ухилення від сплати аліментів, 1 факт незаконного вилову риби, 2 факти вилучення зброї, боєприпасів.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 21 водія з яких по Чернігову - 7, по Прилуках - 2, по Ніжину - 4, та ще 14 нетверезих скутеристів.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 229 адмінпротоколів, з них: 20 - за дрібне хуліганство, 88 - за порушення правил дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.