Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 12:06:58

Приватне підприємство, зазначивши на вивісці напис "Стоматологічна клініка", не мало при цьому документального підтвердження, що може так називатись

22.02.2017   11:51

Чернігівське обласне територіальне відділення АМКУ надало рекомендації щодо припинення дій, які містили ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

За результатами дослідження ринку реклами встановлено, що на фасаді приміщення по вул. Ю. Коптєва, 3 в м.Прилуки було розміщено вивіску «Стоматологічна клініка Василюка». Згідно з чинним законодавством клініками називаються лікувально-профілактичні заклади, що входять до складу науково-дослідних закладів або підпорядковані медичним науково-дослідним закладам. 

Приватне підприємство, зазначивши на вивісці лікувального закладу напис «Стоматологічна клініка», не мало при цьому документального підтвердження, що може називатись «клінікою». Таким чином, підприємство могло отримати неправомірні переваги у конкуренції на ринку надання стоматологічних послуг, посилюючи свою конкурентну позицію не завдяки власним досягненням, що є однією з ознак економічної конкуренції, а шляхом поширення неправдивих відомостей.

Зазначена інформація могла ввести в оману споживачів та вплинути на їх наміри щодо придбання послуг саме в даного суб’єкта господарювання. Підприємству були надані рекомендації вжити відповідних заходів для припинення дій, які містили ознаки порушення, передбаченого ст.151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді поширення неправдивих відомостей, що вводять в оману невизначене коло осіб.

Рекомендації виконані: в новій назві підприємства відсутнє слово «клініка».

Останні новини Чернігівщини

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу 11:52

У минулому році спеціалісти Чернігівської міської державної лікарні ветмедицини вакциною Рабістар щепили від сказу 3121 тварину (у тому числі 610 – в результаті щорічної весняної кампанії профілактичних щеплень).

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства 11:44

Відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України (далі - ККУ) кримінальна відповідальність настає у випадку незаконного зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду.

Коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Коли щеплювати дитину від поліомієліту? 11:38

Восени 2021 року у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті виявили вірус поліомієліту.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучалися до надзвичайних подій, пожеж, надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучалися до надзвичайних подій, пожеж, надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт 11:36

Упродовж минулого тижня (з 10.01. по 17.01.2022) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 195 чоловік особового складу та 66 одиниць основної та спеціальної техніки.

Чернігівські рятувальники проводять інформаційно-роз'яснювальні рейди щодо запобігання загибелі людей на зимових водоймах

Чернігівські рятувальники проводять інформаційно-роз'яснювальні рейди щодо запобігання загибелі людей на зимових водоймах 11:30

З метою запобігання загибелі людей на водних об'єктах у зимовий період, 17 січня рятувальники Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичний рейд серед пересічних громадян та любителів зимової риболовлі на річках Десна та Стрижень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини