Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 02:42:51

Приватне підприємство, зазначивши на вивісці напис "Стоматологічна клініка", не мало при цьому документального підтвердження, що може так називатись

22.02.2017   11:51

Чернігівське обласне територіальне відділення АМКУ надало рекомендації щодо припинення дій, які містили ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

За результатами дослідження ринку реклами встановлено, що на фасаді приміщення по вул. Ю. Коптєва, 3 в м.Прилуки було розміщено вивіску «Стоматологічна клініка Василюка». Згідно з чинним законодавством клініками називаються лікувально-профілактичні заклади, що входять до складу науково-дослідних закладів або підпорядковані медичним науково-дослідним закладам. 

Приватне підприємство, зазначивши на вивісці лікувального закладу напис «Стоматологічна клініка», не мало при цьому документального підтвердження, що може називатись «клінікою». Таким чином, підприємство могло отримати неправомірні переваги у конкуренції на ринку надання стоматологічних послуг, посилюючи свою конкурентну позицію не завдяки власним досягненням, що є однією з ознак економічної конкуренції, а шляхом поширення неправдивих відомостей.

Зазначена інформація могла ввести в оману споживачів та вплинути на їх наміри щодо придбання послуг саме в даного суб’єкта господарювання. Підприємству були надані рекомендації вжити відповідних заходів для припинення дій, які містили ознаки порушення, передбаченого ст.151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді поширення неправдивих відомостей, що вводять в оману невизначене коло осіб.

Рекомендації виконані: в новій назві підприємства відсутнє слово «клініка».

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів 16:42

Сьогодні близько 13-ї години до поліції звернулася знімальна група одного з чернігівських телеканалів.

Бронювання військовозобов’язаних на Чернігівщині. Куди звертатися та які документи подавати? 15:55

В Україні запрацював новий Порядок бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

Сьогодні вночі на проспекті Левка Лук’яненка патрульні поліцейські виявили громадянина. 15:49

На запитання інспекторів чому він у комендантську годину не вдома, чоловік став лихословити та ображати поліцейських.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо організованої транснаціональної злочинної групи торгівців людьми 15:47

Співробітники відділу міграційної поліції Чернігівщини разом з слідчими обласної поліції спільно зі Службою безпеки України завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду обвинувальний акт щодо організованої групи торгівців людьми.

На Чернігівщині стартував проєкт «Лабораторії творчого діалогу» 15:42

Місцеве самоврядування та мешканці громад із допомогою U-LEAD заново вчаться комунікувати