Під час ліквідації пожежі вогнеборці евакуювали 7 мешканців п'ятиповерхового житлового будинку, одна людина загинула
21 лютого о 01:12 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир на другому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку, що в обласному центрі по вул. Толстого, 106.

На місце події оперативно прибуло два відділення 2-ої державної пожежно-рятувальної частини та відділення 3-ої державної пожежно-рятувальної частини.
На цей час горіння спостерігалося в одній з кімнат помешкання. Через щільне задимлення в під’їзді рятувальниками було проведено евакуацію 7 мешканців із сусідніх квартир, серед яких 1 дитина.
Вогнеборці о 01:29 локалізували та о 02:13 остаточно ліквідували пожежу. Під час гасіння, в одній з кімнат помешкання, було виявлено тіло 61-річного господаря квартири без ознак життя.
Ймовірною причиною пожежі послужила необережність загиблого під час паління.
Загалом до ліквідації пожежі залучалось 12 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки у побуті, не допускати паління в ліжку, особливо перебуваючи у нетверезому стані. Дбайте про власну безпеку та життя оточуючих вас людей.
У ДСНС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.
Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30
Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.
Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26
Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01
ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.