Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 листопада, 12:48:08

Сільрада перерахувала фірмі екс-депутата мільйон за невиконану реконструкцію водопостачання

20.02.2017   14:03Агенцiя

Калиновицька сільська рада Варвинського району заплатила МПП «Монтаж-наладка» 1,09 млн грн. за реконструкцію системи водопостачання, яку фірма фактично не виконала. Про це свідчить ухвала Варвинського районного суду Чернігівської області від 8 лютого.

У листопаді 2016 року сільрада замовила за 1,09 млн грн. реконструкцію системи водопостачання, яка передбачала заміну труб на поліетиленові по вул. Шевченка, Гагаріна, Жовтнева, Нова, Садова, М.Котеленець. Ремонтні роботи повинні бути виконані у грудні.

За даними слідства, сільрада перерахувала МПП «Монтаж-наладка» спочатку 328 тис грн. авансу. а потім ще 703 тис грн. Крім того, у грудні Калиновицька сільська рада заплатила ПП «КВО-РУМ» 15 тис грн. за технічний нагляд на реконструкцію систем водопостачання, а ПП «ПрилукиБудпроект» 3 тис грн. за авторський нагляд за цією реконструкцією.

Слідство з’ясувало, що станом на січень цього року ремонтні роботи виконані не повністю. Зокрема, біля будинків та приміщень, поруч яких реконструювали систему водопостачання, знаходяться пластикові труби та метало бетонні конструкції.

Суд надав слідчим СВ Варвинського ВП Прилуцького ВП ГУ Національної поліції в Чернігівській області, які розслідують кримінальне провадження № 12017270100000019 від 20.01.2017, дозвіл на проведення позапланової перевірки із залученням спеціалістів Державної фінансової інспекції діяльності Калиновицької сільської ради щодо законності використання бюджетних коштів під час замовлення реконструкції системи водопостачання.

Засновником та директором МПП «Монтаж-наладка»  є Володимир Луцак. У 2010-2015 роках він був депутатом Прилуцької міської ради від Української соціал-демократичної партії. На останніх виборах теж балотувався до цієї міськради від «Нашого краю», але не пройшов.


http://nashigroshi.org/2017/02/19/silrada-pererahuvala-firmi-eks-deputata-miljon-za-nevykonanu-rekonstruktsiyu-vodopostachannya/

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику

В Чернігові з’явилась пам’ятна дошка герою-підпільнику 12:38

13 листопада на будинку №7 по вулиці Родімцева міста Чернігів, відкрили меморіальну дошку підпільнику часів Другої Світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку.

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА

Капітальні інвестиції в Чернігівській області. ДОВІДКА 12:28

У січні–вересні 2020 р. обсяг капітальних інвестицій підприємств та організацій Чернігівщини становив 3638 млн.грн. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини

Кабмін виділив 60 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Чернігівщини 12:21

Кабінет Міністрів прийняв рішення про перерозподіл субвенції для забезпечення киснем медичних установ в Чернігівській області.

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань

На другу сесію Чернігівської міськради виноситься більше 40 питань 11:21

Погоджувальна рада узгодила їх перелік.