Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 00:00:59

Сільрада перерахувала фірмі екс-депутата мільйон за невиконану реконструкцію водопостачання

20.02.2017   14:03Агенцiя

Калиновицька сільська рада Варвинського району заплатила МПП «Монтаж-наладка» 1,09 млн грн. за реконструкцію системи водопостачання, яку фірма фактично не виконала. Про це свідчить ухвала Варвинського районного суду Чернігівської області від 8 лютого.

У листопаді 2016 року сільрада замовила за 1,09 млн грн. реконструкцію системи водопостачання, яка передбачала заміну труб на поліетиленові по вул. Шевченка, Гагаріна, Жовтнева, Нова, Садова, М.Котеленець. Ремонтні роботи повинні бути виконані у грудні.

За даними слідства, сільрада перерахувала МПП «Монтаж-наладка» спочатку 328 тис грн. авансу. а потім ще 703 тис грн. Крім того, у грудні Калиновицька сільська рада заплатила ПП «КВО-РУМ» 15 тис грн. за технічний нагляд на реконструкцію систем водопостачання, а ПП «ПрилукиБудпроект» 3 тис грн. за авторський нагляд за цією реконструкцією.

Слідство з’ясувало, що станом на січень цього року ремонтні роботи виконані не повністю. Зокрема, біля будинків та приміщень, поруч яких реконструювали систему водопостачання, знаходяться пластикові труби та метало бетонні конструкції.

Суд надав слідчим СВ Варвинського ВП Прилуцького ВП ГУ Національної поліції в Чернігівській області, які розслідують кримінальне провадження № 12017270100000019 від 20.01.2017, дозвіл на проведення позапланової перевірки із залученням спеціалістів Державної фінансової інспекції діяльності Калиновицької сільської ради щодо законності використання бюджетних коштів під час замовлення реконструкції системи водопостачання.

Засновником та директором МПП «Монтаж-наладка»  є Володимир Луцак. У 2010-2015 роках він був депутатом Прилуцької міської ради від Української соціал-демократичної партії. На останніх виборах теж балотувався до цієї міськради від «Нашого краю», але не пройшов.


http://nashigroshi.org/2017/02/19/silrada-pererahuvala-firmi-eks-deputata-miljon-za-nevykonanu-rekonstruktsiyu-vodopostachannya/

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».