Комунальники впорядковують зелені зони Чернігова
Місячник благоустрою, оголошений у квітні, вже завершено, проте в міських комунальних служб нема “тихого часу”: на сьогодні в Чернігові повним ходом тривають роботи з покосу трави на зелених зонах міста, адже у весняно-літній період місто не матиме охайного вигляду без належно доглянутих газонів та квітників.
За словами начальника управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Володимира Кривенка, всі роботи з покосу трави на зелених зонах вулиць, парків, скверів, бульварів Чернігова виконуються згідно графіку, розробленого управлінням ЖКГ міськради разом із КП “Зеленбуд”. Цей графік передбачає поадресний перелік робіт зі своєчасного покосу трави, що триватимуть із травня і до вересня місяця включно.
На сьогодні вже викошені зелені зони скверу Попудренка, Алеї Героїв, площі Перемоги і бульвару по проспекту Миру, парку Болдина гора, території Меморіального комплексу Слави воїнів – партизан та підпільників по вул. Толстого, а також по вулицях Толстого, Жабинського, 50 років ВСКСМ та інших.
Також працівники КП “Зеленбуд” оновлюють клумби і квітники Чернігова, замінюючи весняні квіти, що вже відцвіли, на літньо-осінні види.
Паралельно з цим комунальними житлово-експлуатаційними підприємствами ведуться заплановані роботи з покосу трави на зелених зонах прибудинкових територій.
“Хочу ще раз нагадати, що і балансоутримувачі, і користувачі зелених насаджень (підприємства і установи, власники будівель побуту, закладів торгівлі, кафе, освіти, охорони здоров’я), власники приватних садиб зобов’язані підтримувати прилеглі до їх території зелені зони у належному стані самостійно, або залучаючи спеціалізовані комунальні підприємства”, – акцентував увагу В. Кривенко. Він висловив сподівання, що завдяки спільним зусиллям усіх відповідальних служб та свідомому ставленню до порядку мешканців міста Чернігів протягом літа залишатиметься чистим і квітучим.
За повідомленням управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50
Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.
На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39
У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.
На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47
Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.
Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35
26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.