Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 01:53:22

Комунальники впорядковують зелені зони Чернігова

14.05.2012   13:17Агенцiя

Місячник благоустрою, оголошений у квітні, вже завершено, проте в міських комунальних служб нема “тихого часу”: на сьогодні в Чернігові повним ходом тривають роботи з покосу трави на зелених зонах міста, адже у весняно-літній період місто не матиме охайного вигляду без належно доглянутих газонів та квітників.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Володимира Кривенка, всі роботи з покосу трави на зелених зонах вулиць, парків, скверів, бульварів Чернігова виконуються згідно графіку, розробленого управлінням ЖКГ міськради разом із КП “Зеленбуд”. Цей графік передбачає поадресний перелік робіт зі своєчасного покосу трави, що триватимуть із травня і до вересня місяця включно.

На сьогодні вже викошені зелені зони скверу Попудренка, Алеї Героїв, площі Перемоги і бульвару по проспекту Миру, парку Болдина гора, території Меморіального комплексу Слави воїнів – партизан та підпільників по вул. Толстого, а також по вулицях Толстого, Жабинського, 50 років ВСКСМ та інших.

Також працівники КП “Зеленбуд” оновлюють клумби і квітники Чернігова, замінюючи весняні квіти, що вже відцвіли, на літньо-осінні види.

Паралельно з цим комунальними житлово-експлуатаційними підприємствами ведуться заплановані роботи з покосу трави на зелених зонах прибудинкових територій.

“Хочу ще раз нагадати, що і балансоутримувачі, і користувачі зелених насаджень (підприємства і установи, власники будівель побуту, закладів торгівлі, кафе, освіти, охорони здоров’я), власники приватних садиб зобов’язані підтримувати прилеглі до їх території зелені зони у належному стані самостійно, або залучаючи спеціалізовані комунальні підприємства”, – акцентував увагу В. Кривенко. Він висловив сподівання, що завдяки спільним зусиллям усіх відповідальних служб та свідомому ставленню до порядку мешканців міста Чернігів протягом літа залишатиметься чистим і квітучим.

За повідомленням управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини