Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 21:24:01

Майже п'ята частина жителів Чернігівщини тютюнозалежні

14.05.2012   10:46

Здоров’я конкретної людини в значній мірі залежить від способу її життя, наявності шкідливих звичок, зокрема – тютюнопаління.

За даними вибіркового опитування домогосподарств в Чернігівській області палить 18,6% населення у віці 12 років і старшому. З них 41,8% має цю пагубну звичку вже понад 20 років; кожний шостий з опитаних палить від 6 до 10 років, кожний сьомий – від 16 до 20 років.

Найбільша частка (37,9%) з тих, що палять, спалюють за добу від 16 до 20 сигарет, третина – від 6 до 10 сигарет, кожний шостий – від 11 до 15 сигарет, 7,5% – більше однієї пачки, 4,3% – від 1 до 5 сигарет в день.

Серед жінок тютюнокуріння найбільш поширене в активному дітородному віці. Кожна дванадцята жінка України у віці 18–29 років повідомила, що курить. Викликає занепокоєння наявність цієї шкідливої звички серед підлітків країни. За даними опитування, серед підлітків у віці 16–17 років курять 2% дівчат та 8,3% хлопців.

Останні новини Чернігівщини

Медичні заклади області у трійці лідерів за рівнем готовності до другого етапу медичної реформи

Медичні заклади області у трійці лідерів за рівнем готовності до другого етапу медичної реформи 14:09

Медичні заклади Чернігівської області вже на 95,43% готові до старту другого етапу медичної реформи з 1 квітня цього року. Це стосується закладів, що надають вторинну та третинну медичну допомогу.

Патрульні розшукали особу, ймовірно причетну до пошкодження рекламної конструкції в підземному переході

Патрульні розшукали особу, ймовірно причетну до пошкодження рекламної конструкції в підземному переході 13:51

Близько п’ятої ранку на лінію "102" надійшло повідомлення, що в підземному переході на розі проспектів Миру та Перемоги невідомий пошкодив рекламну конструкцію. На місце одразу виїхав екіпаж патрульної поліції.

З 25 лютого в оборот введена нова 200-гривнева купюра 13:44

Сьогодні в Україні Нацбанком в обіг вводяться нові купюри 200 гривень. Про це повідомляється на офіційному сайті регулятора.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:41

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір. Захворювання реєструвалися в 17 районах та 3 містах.

Упродовж минулої доби рятувальники вивільнили зі складних ділянок доріг 4 одиниці транспортних засобів

Упродовж минулої доби рятувальники вивільнили зі складних ділянок доріг 4 одиниці транспортних засобів 13:14

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини 4 рази залучалися до надання допомоги з вивільнення транспортних засобів, що потрапили на складні ділянки доріг у Бахмацькому, Городнянському, Ріпкинському і Талалаївському районах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини