Чернігівська область: виявлено та знищено 455 боєприпасів часів війни
11 травня на Чернігівщині до служби цивільного захисту Прилуцького районну Територіального управління МНС від голови селищної ради смт Мала Дівиця надійшло повідомлення про те, що за межами населеного пункту один з місцевих жителів знайшов на полі неподалік від залізничної колії 6 схожих на артилерійські снаряди предметів.
На місце події оперативно прибули співробітники районної служби цивільного захисту. Переконавшись, що це дійсно боєприпаси, вони викликали групу піротехніків аварійно-рятувального загону спецпризначення Територіального управління МНС.
Даною групою під час ретельного обстеження території упродовж 11-13 травня загалом виявлено 455 боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни (448 артснарядів калібру 76 і 57 мм та 7 мінометних мін калібру 82 мм). Перша частина боєприпасів в кількості 22 одиниці знищена 12 травня, а решта 14 травня.
На місці події працювала оперативна група ТУ МНС у Чернігівській області на чолі з начальником Володимиром Мухою.
Останні новини Чернігівщини
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.
12 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1568 Російська агресія - Day 1568 Russian aggression
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.