Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 18:06:40

Патрульні долучилися до правового театру

14.02.2017   09:52

Орієнтуватися в питаннях роботи патрульної поліції, її повноважень, знати свої права у випадку затримання або звернення до поліції особливо важливо для молоді.

Чернігівські патрульні на запрошення громадської організації «МАРТ» та в рамках проекту «Моя нова поліція» провели черговий захід для студентів коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету. Мета заходу – налагодження діалогу і співпраці між поліцією та молоддю.

Для того, щоб хлопці і дівчата, які прийшли на захід могли провести час не тільки з користю, а й у веселій дружній атмосфері, все відбувалося у форматі правового театру, в якому акторами мали стати самі студенти.

Студенти об’єдналися у чотири групи-команди, кожна з яких отримала завдання розіграти одну з чотирьох життєвих ситуацій, в яких майже всі опинялися хоч раз у житті – в ролі свідка або учасника.

Особливістю завдань було те, що одним із головних героїв був персонаж поліцейського, і учасники мали самостійно визначити його роль та дії у вирішенні тієї чи іншої ситуації. Після завершення кожної імпровізації патрульні поліцейські давали коментар, розповідали, як насправді мав діяти правоохоронець відповідно до його повноважень і законодавства України.

Активна участь студентів у заході дає впевненість, що надалі їх правова обізнаність та громадянська позиція лише зростатиме.


Патрульна поліція Чернігова

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».