Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 21:56:39

Патрульні долучилися до правового театру

14.02.2017   09:52

Орієнтуватися в питаннях роботи патрульної поліції, її повноважень, знати свої права у випадку затримання або звернення до поліції особливо важливо для молоді.

Чернігівські патрульні на запрошення громадської організації «МАРТ» та в рамках проекту «Моя нова поліція» провели черговий захід для студентів коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету. Мета заходу – налагодження діалогу і співпраці між поліцією та молоддю.

Для того, щоб хлопці і дівчата, які прийшли на захід могли провести час не тільки з користю, а й у веселій дружній атмосфері, все відбувалося у форматі правового театру, в якому акторами мали стати самі студенти.

Студенти об’єдналися у чотири групи-команди, кожна з яких отримала завдання розіграти одну з чотирьох життєвих ситуацій, в яких майже всі опинялися хоч раз у житті – в ролі свідка або учасника.

Особливістю завдань було те, що одним із головних героїв був персонаж поліцейського, і учасники мали самостійно визначити його роль та дії у вирішенні тієї чи іншої ситуації. Після завершення кожної імпровізації патрульні поліцейські давали коментар, розповідали, як насправді мав діяти правоохоронець відповідно до його повноважень і законодавства України.

Активна участь студентів у заході дає впевненість, що надалі їх правова обізнаність та громадянська позиція лише зростатиме.


Патрульна поліція Чернігова

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини