Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 11:16:03

Леонід Сахневич на Коропщині: Необхідно розвивати інфраструктуру села

10.02.2017   14:17

Перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич 9 лютого, із робочою поїздкою побував у Коропському районі.

Спільно з в. о. голови райдержадміністрації Валентиною Саволєй він ознайомився із роботою Крисківської сільської ради.

Сільський голова Володимир Осовик детально поінформував керівників про інфраструктуру сільської ради, у тому числі об’єкти соціальної сфери. Також акцентував на особливостях підвідомчої йому громади, адже тут, зокрема, проживають 14 багатодітних родин, одна прийомна сім'я, вихованці трьох дитячих будинків сімейного типу. Важливо, щоб діти мали повноцінні умови для отримання якісних знань та всебічного розвитку.

У ході візиту Леонід Сахневич оглянув Крисківську ЗОШ I-III ступенів та дитячий садок, які відвідують майже 60 дітей. Його цікавили умови навчання й харчування вихованців, матеріально-технічне забезпечення закладів.

Посадовці вирішили реконструювати приміщення недіючої газової котельні під спортивний зал для учнів школи. Для цього вишукуються джерела фінансування з державного бюджету.


За інформацією Коропської райдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини