Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 14:54:31

Нові тролейбуси у Чернігові будуть червоного кольору

10.02.2017   10:41

Про закупівлю містом нових тролейбусів розповів заступник міського голови Олександр Ломако у своєму інтерв’ю телеканалу «Новий Чернігів».

Зокрема, він повідомив, що наразі оголошений тендер на закупівлю 5 нових тролейбусів за кошти міського бюджету. Вже визначений колір тролейбусів, і це буде червоний. «Ми поступово будемо переходити до червоного кольору громадського транспорту, він добре помітний, естетично виглядає, і навіть, за статистикою, має найменшу кількість ДТП, - сказав Олександр Ломако. - Дах у червоних тролейбусів може бути білого кольору, аби уникнути перегрівання від сонця».

Крім того, цього року запланований капітальний ремонт ще 5 тролейбусів, які також будуть мати більш комфортний та сучасний вигляд. За словами заступника міського голови, якщо будуть дозволяти кошти міського бюджету, можливо у другій половині року місто придбає нові тролейбуси ще. Адже перш за все необхідно вирішити питання якісних перевезень на магістральних маршрутах у місті. Таких, як проспекти Миру та Перемоги, вулицях Шевченка, Мазепи, Рокоссовського.  

Для безперебійного транспортного перевезення людей у Чернігові має бути приблизно 100 тролейбусів, як колись у попередні роки. Сьогодні у день виходить на лінію приблизно 65-68 машин.

- Звичайно, за 1-2 роки ми не зможемо досягти кількості тролейбусів у 100 одиниць, але з кожним роком, коли їх буде все більше, вони будуть мати більш важливе значення на ринку транспортних послуг у Чернігові. Адже тролейбус зручніший та комфортніший для пасажирів, ніж тісні маршрутки, і, звичайно, місто буде розвиватися в бік підтримки електротранспорту як найбільш екологічного і соціального, - сказав Олександр Ломако.
 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини