Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 вересня, 12:02:54

Нові тролейбуси у Чернігові будуть червоного кольору

10.02.2017   10:41

Про закупівлю містом нових тролейбусів розповів заступник міського голови Олександр Ломако у своєму інтерв’ю телеканалу «Новий Чернігів».

Зокрема, він повідомив, що наразі оголошений тендер на закупівлю 5 нових тролейбусів за кошти міського бюджету. Вже визначений колір тролейбусів, і це буде червоний. «Ми поступово будемо переходити до червоного кольору громадського транспорту, він добре помітний, естетично виглядає, і навіть, за статистикою, має найменшу кількість ДТП, - сказав Олександр Ломако. - Дах у червоних тролейбусів може бути білого кольору, аби уникнути перегрівання від сонця».

Крім того, цього року запланований капітальний ремонт ще 5 тролейбусів, які також будуть мати більш комфортний та сучасний вигляд. За словами заступника міського голови, якщо будуть дозволяти кошти міського бюджету, можливо у другій половині року місто придбає нові тролейбуси ще. Адже перш за все необхідно вирішити питання якісних перевезень на магістральних маршрутах у місті. Таких, як проспекти Миру та Перемоги, вулицях Шевченка, Мазепи, Рокоссовського.  

Для безперебійного транспортного перевезення людей у Чернігові має бути приблизно 100 тролейбусів, як колись у попередні роки. Сьогодні у день виходить на лінію приблизно 65-68 машин.

- Звичайно, за 1-2 роки ми не зможемо досягти кількості тролейбусів у 100 одиниць, але з кожним роком, коли їх буде все більше, вони будуть мати більш важливе значення на ринку транспортних послуг у Чернігові. Адже тролейбус зручніший та комфортніший для пасажирів, ніж тісні маршрутки, і, звичайно, місто буде розвиватися в бік підтримки електротранспорту як найбільш екологічного і соціального, - сказав Олександр Ломако.
 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Про налагодження взаємодії державних органів та орг...анів місцевого самоврядування з громадськістю...

Про налагодження взаємодії державних органів та орг...анів місцевого самоврядування з громадськістю... 11:44

Про налагодження взаємодії державних органів та органів місцевого самоврядування з громадськістю у процесі формування й реалізації державної та регіональної політики говорили 17 вересня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів під час дистанційного навчання.

2773 виборці змінили виборчу адресу на Чернігівщині

2773 виборці змінили виборчу адресу на Чернігівщині 11:25

Станом на 16 вересня 1265 людини з Чернігівщини обрали місцем фактичного проживання й голосування інші регіони, 991 – змінили виборчу адресу в межах області, а 517 – голосуватимуть у регіоні.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 11:18

17 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Чернігів: офіційно відкрили клуб за місцем проживання

Чернігів: офіційно відкрили клуб за місцем проживання "Десна" 10:57

17 вересня, після капітального ремонту, офіційно відкрили клуб за місцем проживання «Десна», що розташований за адресою вул.П’ятницька, 49/1.

Відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища

Відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища 10:40

17 вересня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів чергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.