Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 22:30:17

Рятувальники підвищили кваліфікацію з домедичної підготовки

10.02.2017   07:19Агенцiя

З 16 січня по 7 лютого на базі навчального пункту Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Чернігівській області з групою із 25 слухачів - співробітників пожежно-рятувальних підрозділів проведені навчання з домедичної підготовки за 120 годинною програмою.

Теоретичні і практичні заняття проводились кваліфікованим викладачем навчального пункту у спеціальному класі, оснащеному необхідним обладнанням, стендами, плакатами, методичними матеріалами та манекен-тренажером для серцево-легеневої та мозкової реанімації.

В основу навчання покладено освоєння слухачами найбільш оптимальних і ефективних сучасних методів з надання першої медичної допомоги при порушеннях або зупинці дихання, серцево-судинних порушеннях, зупинці серця, значній кровотечі, пошкодженнях голови, хребта, термічних ураженнях та гострих отруєннях.

Набуті слухачами знання та навички дозволять у практичній діяльності на високому рівні надавати домедичну допомогу потерпілим та населенню під час ліквідації пожеж і надзвичайних ситуацій.

За результатами складених іспитів слухачі отримали посвідчення встановленого зразка.


УДСНС України у Чернігівській області   

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини