Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 23:46:44

За 2016 рік працюючим чернігівцям оплачено 42 тисячі лікарняних

08.02.2017   15:54Агенцiя

Основна мета діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності полягає в своєчасному та повному наданні матеріального забезпечення та соціальних послуг працюючим.

А це – виплата допомог по тимчасовій втраті працездатності, по догляду за хворими, по вагітності та пологах, на поховання, а також зміцнення здоров’я працюючих шляхом отримання відновлювального лікування.

На отримання виплат з Фонду має право кожна працююча особа, в тому числі і фізична особа-підприємець, яка сплачує єдиний соціальний внесок.

Як і в попередні роки, витратну частину бюджету, а це – 58 млн. гривень, або 90% планових асигнувань, спрямовано на соціальний захист людей праці та членів їх родин.

Зокрема, на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності витрачено більше 34 млн. гривень, по догляду за хворою дитиною – 5 млн. гривень.

В цілому, за кошти Фонду в 2016 році працюючим міста Чернігова через хворобу оплачено 40 тисяч лікарняних.

Особливе значення приділяється виплаті матеріального забезпечення, що компенсує втрачений заробіток майбутнім мамам за період відпустки по вагітності та пологах, тривалість якої становить 70 календарних днів до пологів і 56 після пологів. Вказана допомога надається жінці на підставі лікарняного, виданого жіночою консультацією за місцем перебування на обліку вагітної.

Слід зауважити, що порівняно з 2015 роком, загальна сума наданого фінансування вагітним збільшилась на 2 млн. гривень та склала понад 17 млн. гривень за рахунок збільшення її середньоденного розміру до 95,04 грн., проти 81,13 грн. у аналогічному періоді 2015 року.
Для допомог громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи використано 162 тис. гривень; на поховання застрахованих осіб та членів їх сімей, які перебували на їх утриманні, – 196 тис. гривень.

З метою недопущення втрат робочого часу внаслідок тимчасової непрацездатності міською дирекцією щокварталу аналізується захворюваність працюючих та результати доводяться до страхувальників, у яких спостерігається її зростання. Тому, однією із задач дирекції є посилення роботи з комісіями із соціального страхування та  уповноваженими підприємств, установ та організацій.

Ми намагаємось донести до страхувальника, що не тільки Фонд повинен бути зацікавлений у зменшенні захворюваності, але і роботодавці. Для цього регулярно проводяться робочі зустрічі із головами комісій.

Також, протягом минулого року відбулося 20 семінарів-навчань з роботодавцями, що охоплюють працюючих в загальній кількості68 тисяч осіб, на яких серед інших питань обговорювалися нагальні проблеми взаємодії з приводу стану захворюваності, розглядалася робота щодо наданих їм повноважень, перш за все, з ведення обліку працюючих та їх дітей, які часто і довго хворіють та потребують лікування в умовах санаторно-курортних закладів.

У 2016 році завдяки коштам Фонду зміцнили своє здоров’я понад 100 працюючих, отримавши послуги з відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України. На це використано більше 1 млн. грн.

На лікування після інсульту, інфаркту, операцій на серці, на органах травлення та ортопедичних операцій, а також з цукровим діабетом працівників приймають провідні курорти України. Серед них – Трускавець, Моршин, Миргород, Хмільник, санаторії Одеської та Закарпатської областей.

Особливістю лікування в реабілітаційних відділеннях є той факт, що путівки до них придбаває Фонд, а безкоштовно видають лікувально-профілактичні заклади за рішенням відбіркової комісії та  наявності медичних показань. Причому, на весь термін перебування в оздоровниці видається листок непрацездатності.

Варто наголосити, що нинішнього року кількість путівок замовлених лікувально-профілактичними закладами міста Чернігова збільшено майже вдвічі.

Підсумовуючи результати роботи, можна зазначити, що діяльність Чернігівської міської виконавчої дирекції впродовж 2016 року мала чітко виражене соціальне спрямування. Ми працюємо стабільно й ефективно на благо людей, які потребують нашої допомоги.


Директор Чернігівської міської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати  працездатності Бахмацька В.І.

Останні новини Чернігівщини

  Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші

Морозиво і факти: дізнайся більше, ніж інші 19:13

Морозиво можна сміливо назвати одним з найпопулярніших десертів у світі. Його люблять і готують на всіх континентах. І навіть жителі північних країн не відмовляються від холодних ласощів. Точно сказати, коли була приготована перша порція, дуже складно.

12 найкращих продуктів корисні зранку

12 найкращих продуктів корисні зранку 19:04

Ви могли чути, що сніданок – не обов’язкова для кожного річ. Що краще взагалі його пропустити, ніж з’їсти зранку нездорову їжу. Все так. Але також правдою є те, що поживний та збалансований сніданок може дати вам енергію та попередити переїдання впродовж решти дня, пише Healthline.

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять

10 простих правил, які допоможуть покращити пам’ять 18:59

Через постійну зайнятість, перенасичення інформацією та допомогу смарт-гаджетів страждає наша пам’ять. Ви починаєте забувати зовсім буденні речі: купити хліба, зробити звіт чи ім’я нового друга вашої дитини.

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао

Смачні рецепти вихідного дня: імбірне печиво з какао 18:56

Такое печенье отлично готовить вместе с детьми. Пусть это станет для вас одним из самых первых новогодних развлечений

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини