Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 серпня, 12:04:42

Прокуратура області активно відстоює в суді інтереси держави, вступаючи у розгляд справ за позовами інших осіб

04.02.2017   13:48Агенцiя

Київським апеляційним адміністративним судом підтримано правову позицію прокуратури, яка в інтересах Державної екологічної інспекції в області вступила у розгляд справи про визнання протиправними дій уповноваженого органу контролю.

Приводом до вирішення спору в суді стали результати перевірки Держекоінспекції, якою встановлено, що суб’єктом господарювання під час здійснення діяльності, що пов’язана із тваринництвом не вживаються заходи щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства при поводженні із відходами.

Внаслідок таких дій суміжним землекористувачам заподіяно шкоду через забруднення земель.

З метою відшкодування завданих навколишньому природному  середовищу збитків прокурор звернувся з позовом до господарського суду.

Водночас задля уникнення стягнення коштів підприємець у порядку адміністративного судочинства звернувся до суду з позовом про визнання протиправними дій Держекоінспекції.

За активної участі прокуратури області рішенням Чернігівського  окружного адміністративного суду, підтриманого судом апеляційної інстанції, в задоволенні позову підприємцю відмовлено, інтереси держави поновлено.

Наразі в господарському суді області триває розгляд позову прокуратури області про відшкодування понад 30 тис грн збитків, завданих забрудненням та засміченням земель, що перебувають у користуванні вказаного підприємця.   


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось засідання чергової 76 сесії

Ніжин: відбулось засідання чергової 76 сесії 11:58

3 серпня відбулось пленарне засідання чергової 76 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника, в якій взяли участь 27 депутатів.

Чернігівська школа №1 тепер тепліша та енергоощадна

Чернігівська школа №1 тепер тепліша та енергоощадна 11:44

Освітні заклади Чернігова наразі активно готують до старту нового навчального року. Зокрема, будівлю спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 з поглибленим вивченням іноземних мов (пр.Миру, 40) завершують термомодернізовувати.

Вшанували пам'ять жертв геноциду ромів

Вшанували пам'ять жертв геноциду ромів 11:30

2 серпня у Чернігові в урочищі Подусівка відбувся меморіальний захід з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв геноциду ромів. У ньому взяли участь директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА Олександр Левочко та представники ромської громади області.

Вперше на Чернігівщині провели національно-патріотичний форум “Сіверська Брама”

Вперше на Чернігівщині провели національно-патріотичний форум “Сіверська Брама” 11:24

З 29 по 31 липня у Седневі на базі позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Дивосвіт” відбувся національно-патріотичний форум “Сіверська брама”.