Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 07:47:06

Прокуратура області активно відстоює в суді інтереси держави, вступаючи у розгляд справ за позовами інших осіб

04.02.2017   13:48Агенцiя

Київським апеляційним адміністративним судом підтримано правову позицію прокуратури, яка в інтересах Державної екологічної інспекції в області вступила у розгляд справи про визнання протиправними дій уповноваженого органу контролю.

Приводом до вирішення спору в суді стали результати перевірки Держекоінспекції, якою встановлено, що суб’єктом господарювання під час здійснення діяльності, що пов’язана із тваринництвом не вживаються заходи щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства при поводженні із відходами.

Внаслідок таких дій суміжним землекористувачам заподіяно шкоду через забруднення земель.

З метою відшкодування завданих навколишньому природному  середовищу збитків прокурор звернувся з позовом до господарського суду.

Водночас задля уникнення стягнення коштів підприємець у порядку адміністративного судочинства звернувся до суду з позовом про визнання протиправними дій Держекоінспекції.

За активної участі прокуратури області рішенням Чернігівського  окружного адміністративного суду, підтриманого судом апеляційної інстанції, в задоволенні позову підприємцю відмовлено, інтереси держави поновлено.

Наразі в господарському суді області триває розгляд позову прокуратури області про відшкодування понад 30 тис грн збитків, завданих забрудненням та засміченням земель, що перебувають у користуванні вказаного підприємця.   


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків 15:19

Загалом з Чернігівщини, згідно планового завдання, на військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань відправили понад 470 призовників.

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах 14:57

За підтримки міжнародних партнерів Суспільне розпочало дослідження аудиторії в регіонах, щоб оцінити власні програми регіонального мовлення та їхню відповідність запитам аудиторії.

Антимонопольним комітетом накладено на

Антимонопольним комітетом накладено на "Чернігівгаз" штраф - 13 млн грн 14:40

АМКУ оштрафував 16 облгазів на 278 млн грн та зобов’язав порушників здійснити перерахунок побутовим споживача.

Названі переможці

Названі переможці "Футбольної Сіверщини – 2019" 14:28

Головна футбольна подія року, в рамках якої вшанували кращих представників чернігівського футболу - "Футбольна Сіверщина – 2019" відбулась 11 грудня.

Восьмі

Восьмі "Розумовські зустрічі" зібрали експертів з усієї України та із закордону 14:17

Близько 80 науковців, освітян, представників органів влади, громадськості, в тому числі з Білорусі, Польщі, США та різних куточків України зібралися сьогодні у Чернігові на традиційну міжнародну науково-практичну конференцію «Розумовські зустрічі».