Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 09:44:35

Першочергово треба думати про людей

04.02.2017   10:43Агенцiя

Питання забезпечення стабільного постачання електроенергії об’єктам житлового фонду та бюджетної сфери області обговорили учасники наради, яку провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко 2 лютого.

Як повідомив директор Департаменту ЖКГ ОДА Юрій Євтушенко, 1 лютого в Чернігові без тепла та світла залишились мешканці 89 квартир новобудови по вулиці Жабинського, 2-Д.

Проблема виникла через непорозуміння між забудовником та енергопостачальною компанією. Ввечері того ж дня електропостачання у будинку відновили. Однак, ситуація може повторитися.

Оскільки новобудова ще не передана на баланс жодній установі, а договірні відносини між ТОВ «Житлобудсервіс» та ПАТ «Чернігівобленерго» досі не врегульовані.

Усі квартири даного будинку оснащені індивідуальним електроопаленням. Тому, аби люди взимку знову не залишились без тепла, заступник голови облдержадміністрації запросив представників обох підприємств до конструктивної розмови.

У ході обговорення були намічені подальші кроки врегулювання проблемної ситуації.

– Взаємовідносини між обома компаніями повинні будуватися виключно в правовому полі, але першочергово ми маємо думати про людей. Тому я прошу представників обох сторін у найкоротші терміни вирішити дане питання, аби у подальшому подібних ситуацій не виникало, – зазначив Сергій Сергієнко.

Він доручив Департаменту ЖКГ ОДА тримати на контролі до остаточного вирішення питання врегулювання договірних відносин між ТОВ «Житлобудсервіс» та ПАТ «Чернігівобленерго» стосовно вищезазначеного будинку.

 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.